gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

'Başbakan Hitler yöntemleri kullanıyor'

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın 'Hitler' yöntemlerini kullandığını ileri sürdü. DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, seçim çalışmaları kapsamında bulunduğu Edirne’deki temaslarının ardından Tekirdağ’a geçti.
    "KOLTUK KAVGASI YAPAN SİYASETÇİLER"

Sezer, “Bu ülkede, sıkıntıları görmeyip, algılamayıp sadece koltuk kavgası yapan siyasetçiler var. Biri Başbakan diğeri de Baykal. Bunların yaptığı kayıkçı kavgası canımızdan bezdirdi. Baykal ve Erdoğan çocuklarımızı olumsuz etkileyecek kavgalarını sürdürürken, televizyon ekranları onlara sonuna kadar açık. Bizi nereye kadar göstermeyecekler? 29 Mart’ta Türkiye’yi maviye boyayınca ne yapacaklar? Bakalım bizi de, sizi de örtmeyi ne kadar başaracaklar?” dedi.

Sezer konuşmasını şöyle sürdürdü: "Yasaklar baskıcı yönetimle katlanamaz bir hal aldı. Telefon dinlemeleri, istedikleri gibi yazmayan gazetelere görülmemiş oranda vergiler, cezalar kesilmesi… Sansür gibi baskıcı, yasakçı bir yönetimi bugün Hükümet uyguluyor. Hitler de seçimle iş başına gelmişti ama neler yaptı, dünya gördü. Başbakan tek adamlığı çok seviyor. Bilgisi yok, krizi bile algılayamıyor ama tek adam olma sevdasında Hitler yöntemlerini kullandığını söylemek hiç de yanlış olmaz. Ama ondan da tez zamanda kurtulacağız."

'Başbakan Hitler yöntemleri kullanıyor' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çakılı Silgi Katili Hitler

Çakılı Silgi Katili Hitler

katil bebek çaki izle katil bebek çaki filmini izle caki filmi çakinin filimleri Lisedeyiz, manyak bir tane Almanca hocamız var... Fiziksel tarifini nasıl versem dedim ama eşgali bile korkunçtu hani :D Sınıf mevcudumuz az zaten ama hocamız tedbiri elden bırakmıyor, 12 kişiyiz, indirdi bizi yemekhaneye dağıttı dört bir tarafa. Biz durur muyuz, silgi alışverişiydi, kalemtraştı derken adamın...
  2. Iste Hitlerin ordusu....

Iste Hitlerin ordusu....

hitlerin ordusu
  3. cehennemden hit parcalar

cehennemden hit parcalar

Cehennemde Çalınan Şarkılar mazhar alanson - yandım kayahan - allah'ım neydi günahım orhan gencebay - batsın bu dunya muslum gurses - son pısmanlık nalan - afffettt yanıyorum affettt banu alkan - neremi neremi kayahan - cehennemde yansın bu dilim bir yemin ettimki dönemem duman - beni yak, kendini yak megadeath - welcome to hell sertab erener'den - yanarım...
  4. Başbakanların Memleketleri

Başbakanların Memleketleri

Türkiye Cumhuriyeti, başbakanları, memleketleri, nereliler hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Türkiye Cumhuriyeti'nin başkabanları nereli, nerde doğdular hakkındaki geniş bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz melekler... MUSTAFA İSMET İNÖNÜ Doğum yeri: İzmir Doğum tarih: 24 Eylül 1884 Başbakanlık yaptığı tarihler: 1 Kasım 1923 - 22 Kasım 1924 (1 ve 2. Hükümet) 4 Mart 1925 - 25 Ekim...
  5. hangi doğum kontrol yöntemini kullanıyorsunuz?

hangi doğum kontrol yöntemini kullanıyorsunuz?

doğum kontrol doğum kontrol hapı Selam kızlar hangi yöntemleri tercih ediyorsunuz siz önlemlerimizi alıp kürtajın önüne geçilmeli yada doğurmalı diye düşünüyorum çünkü kürtaj bir doğum kontrol değildir

Sayfayı Paylaş