gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Başbakanımızın İmzasına Dikkat Ettiniz mi ?

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

başbakanın imzası başbakanın imzası nasıl

Sevgili melekler, nette gördüğüm ve bana çok ilginç gelen bir haberi sizlerle paylaşmak istiyorum. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 'ın imzasını hiç gördünüz mü bilmiyorum ama imzada çok enteresan bir özellik göze çarpmış. Sayın Başbakanın imzası 90 derece sağa döndürülüp dik bir konuma getirildiğinde Karadenizli bir insanın karikatürize edilmiş silueti çıkıyor ortaya. Kendisi de aslen Rizeli olan Sayın Başbakanın imzasını görenler şaşkına dönüyor. Buyrun bir de siz bakın :D:D

LaViNYaM bunu beğendi.
  2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    süpermiş çok beğendim :D:D

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Valla süper :D:D

LaViNYaM bunu beğendi.
  4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hakikaten de öyle olmuş yaa :D:D

LaViNYaM bunu beğendi.
Başbakanımızın İmzasına Dikkat Ettiniz mi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferda Anıl Yarkın_ dikkat et

Ferda Anıl Yarkın_ dikkat et

Yar senin girişini görmedim İnanki vallah bilmedim Gönlümde ömrümde Yar senin gibisini öpmedim İnanki vallah bilmedim Gönlümde ömrümde Bir günah aştın boynuma Şimdi bir günah çıkar benden Bir gün ah o sevgin az gelir Öyle sevgisiz kalamam ben Dikkat et bana aşık olursun Dikkat et bana teslim olursun Dikkat sonra derdim olursun Gözlerinde gördüm vallahi Yar senin gibisini öpmedim...
  2. beyler iltifat ederken dikkat etsin

beyler iltifat ederken dikkat etsin

Eşinize iltifat ederken vazonun kafanıza uçmasını istemiyorsanız bunları asla söylemeyin: 10. Hayatım, dört çocuklu bir kadına göre gayet güzel gözüküyorsun. 9. Hımmmm, neredeyse annemin yaptığı kadar iyi olmuş. 8. Yeni tişört için teşekkür ederim. Araba yıkarken çok iyi olacak. 7. Saçının modeli çok güzel olmuş. Kaça yaptırdın? 6. Sen şarkıların bestesini böyle tutturabiliyor muydun? 5....
  3. Et alırken nelere dikkat etmeliyiz ?

Et alırken nelere dikkat etmeliyiz ?

Hepimiz hergün kasaplardan ya da marketlerden et alıyoruz. Bu beyaz olsun kırmızı olsun aslında çok dikkat edilmesi gerekn bir konu. Hem banim hem tüm ev hanımlarının kulağına küpe olması açısından et alırken nelere dikkat etmemiz gerektiği konusunda bilgi verirmisiniz ?
  4. Mahidevran'ın Bedduasına Dikkat Ettiniz mi?

Mahidevran'ın Bedduasına Dikkat Ettiniz mi?

mahidevranın bedduası, muhteşem yüzyıl, mahidevran sultanın bedduası Sevgili melekler, dün gece nette gezinirken, sırf Şehzade Mustafa'nın ölümüyle ilgili ayrıntılara geçtiği için açık bıraktığımız Muhteşem Yüzyıl'da kulağıma Mahidevran'ın bedduası takıldı. Şehzadesini boğduran Kanuni için Mahidevran'ın ettiği beddua çok ilginç ve günceldi. Zira aynı bedduayı son dönemde haber kanallarında...

Sayfayı Paylaş