gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Başbakanlık Konutu'nda savunma zirvesi

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanlık Resmi Konutu'nda Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek ve bazı milletvekilleri ile bir araya geldi. Edinilen bilgiye göre,Başbakan Erdoğan,İstanbul dönüşü Başbakanlık Resmi Konutu'na geçerek Bakan Çiçek ve Partisi'nin hukukçu milletvekilleriyle AK Parti hakkındaki kapatma davası ile ilgili Anayasa Mahkemesine sunulacak esas hakkındaki savunmaya yönelik çalışma yaptı.

Esas hakkındaki savunmasının hafta içinde Yüksek Mahkeme'ye sunulacağı öğrenildi.

Başbakan Erdoğan'ın, GAP Eylem Planı ile ilgili brifing de aldığı belirtildi.

hürriyet.com

Başbakanlık Konutu'nda savunma zirvesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgİ Zİrvesİ

Sevgİ Zİrvesİ

SEVGİ ZİRVESİ Özlüyor seni kainat Gökte güneş,ay,yıldız Ve yerde herşey Bir çırpıda aştığın çöl Sana zırh olan mağara Kalpler özlüyor seni Ben ise özleminle açan bir çiçek olamadım Senin değmeni bekleyen,bir kum tanesi olamadım Şefkatle sevdiğin Ve bütün sevgini verdiğin Onca yetimin sevgisinden ben tadamadım Savaş meydanlarında Gözlerin dolaşırken şehitleri İçe düşen bir ahh...
  2. Savunma Diyeti

Savunma Diyeti

Hedef: 3 günde ortalama 2 kilo. Günlük kalori: 500 Kcal Yüksek protein ve çok düşük kalori içeren yiyeceklere yönelik ve bol su içmeye dayalı diyet, egzersizle desteklendiği takdirde hızlı kilo kaybına neden oluyor. Diyet sırasında açlık dayanılmaz hale geldiğinde aralarda küçük parçalar halinde ananas atıştırılabilir. Genel bir diyet/zayıflama programı olarak diyetisyenler tarafından tercih...
  3. Başbakanlık dizilere ayar çekti

Başbakanlık dizilere ayar çekti

Başbakanlık sonunda dizilerede el attı.. Ayrıntılar haberimizde :) SON DÖNEMLERİN POPÜLER YERLİ DİZİ KARAKTERLERİ BAŞBAKANLIK AİLE VE SOSYAL ARAŞTIRMALAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NÜ RAHATSIZ ETTİ. Kurumun yayın organı Aile ve Toplum Dergisi’nde yer alan çalışmaya göre, Yaprak Dökümü’nün ‘Ferhunde’si, Avrupa Yakası’nın ‘Makbule’si ‘toplumsal yaşamı riske sokan’ karakterler. Devlet Bakanı Nimet...
  4. Gazze zirvesi sona erdi

Gazze zirvesi sona erdi

Gazze için dünya liderler Mısır'da bir araya geldi. Zirveden Gazze için işbirliği kararı çıktı. Öncelik insani yardımlarda! Dünya liderlerini Mısır ve Fransa'nın eşbaşkanlığında Şarm El Şeyh'te bir araya getiren Gazze konulu zirve sona erdi. Zirvede öncelik İsrail'in tepkilere rağmen kapattığı insani yardım koridorunda! İşte zirvede konuşulanlar; Türkiye'den Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün...
  5. Başbakanlık önünde silahlı eylem

Başbakanlık önünde silahlı eylem

Başbanlık binası önünde silahı ile eylem yapan emekli polis güvenlik güçlerince ikna edilip teslim oldu. Başbakanlık Merkez Bina önünde kafasına ve göğsüne tabanca dayayan emekli polis memuru Tuncer A., elindeki dilekçeyi güvenlik güçlerine iletmesinin ardından teslim oldu. Bakanlar Kurulu toplantısı için Başbakan Erdoğan'ın Başbakanlık Merkez Bina'ya gelişinin beklendiği sıralarda,...

Sayfayı Paylaş