gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

basen eritmek için en iyisi hangisi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba benim basenlerim çok çalıştığım içinde yürüyüşe vaktim olmuyor eve spor aletlerinden alacağım sizce kondisyon bisikleti mi yoksa yürüyüş bandı mı almalıyım hangisi benim işimi görür

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Spor hocamın bana önerisi yürüyüş bandı kilo muhafazasında daha iddialı, ancak basen eritmede kondisyon bisikleti daha güzel sonuç verebilir şahsen ben kondisyon bisikletinden sonuç aldım..

basen eritmek için en iyisi hangisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Garanti Bankası Avrupa'nın EN İyisi

Garanti Bankası Avrupa'nın EN İyisi

GARANTİ Bankası, Avrupa’nın en iyi internet bankası seçildi. İş ve finans dergisi Global Finance tarafından bu yıl 8’incisi gerçekleştirilen ’Avrupa’nın En İyi İnternet Bankaları’ değerlendirmesinde, Garanti Bankası’nın 4 kategoride toplam 10 ödüle layık görüldü. Garanti, ödülünü, Kasım ayında New York’ta düzenlenecek törenle alacak. Garanti Bankası’ndan yapılan açıklamada, Global Finance’ın,...
  2. en iyisi olmak

en iyisi olmak

“Dağ tepesinde bir çam olamazsan, vadide bir çalı ol… Fakat, oradaki en iyi çalı sen olmalısın! Çalı olamazsan bir ot parçası ol, bir yola neş’e ver… Bir misk çiçeği olamazsan, bir saz ol!... Fakat gölün içindeki en canlı saz sen olmalısın! Hepimiz kaptan olamayız, tayfa olmaya mecburuz. Dünyada hepimiz için bir şey var. Yapılacak büyük işler var, küçük işler var.. Yapacağınız iş, size en...
  3. Sezaryen Göbeğini Eritmek İçin

Sezaryen Göbeğini Eritmek İçin

Sezaryen Göbeği Eritme Sezaryen Sonrası Göbek Nasıl Eritilir Sezaryen doğumun kolay olması ve hiçbir acı hissetmemek için çok tercih edilir oldu melekler . Ancak sezaryenden sonra genelde vücutta kalan kilolardan da bir o kadar şikayet ediliyor. Peki sezaryenden kalan göbeğinizden kurtulabilir misiniz? Elbette ki :) Sezeryan sonrası, normal doğuma nazaran göbek sarkması ve göbeklerde...
  4. Basen ve Bel Bölgenizde ki Yağları Eritmek İçin Öneriler

Basen ve Bel Bölgenizde ki Yağları Eritmek İçin Öneriler

Bel ve Basen Bölgesi Nasıl İncelir bel ve basen inceltmek için Sevgili melekler, fazla kilolar kendisine sorun olan ve özellikle bu fazlalıklar bel ve basen bölgelerinde toplanan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için bel ve basen bölgesi nasıl incelir sizlere anlatmak istiyoruz :) Zayıflamak isteyelerin en çok incelmek istedikleri bölgeler bel ve basen bölgesidir. Bel ve...
  5. Göbek eritmek ve basen eritmek icin...

Göbek eritmek ve basen eritmek icin...

Arkadaslar merhaba cogu bayanin sorunu göbek ve basen sorunu. Bi arkadasimdan ogrendim sizinle paylasmak istedim bunu denemedim ama en kisa zamanda deneyecegim. Gobel eritmek icin ; 2yemek kasgi yogurt 1cay kasgi pul biber ceyrek limon haftada 2kere yapms ve faydasini gormus. basen eritmek icin kendim yaptim ve kesin net cozumu eski basenlerimden eser yok. Dustan cikacagnz sirada soguk suyu...

Sayfayı Paylaş