gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

basenlerim biraz geniş nasıl eritebilirim yakında düğünüm var bir de biraz selülit pr

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

bana basen ve baldır eritme konusunda yardımcı olur musunuz? düğün öncesi daha fit görünmek istiyorum.

2. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    bence zumbayi bidene

smiley bunu beğendi.
  3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    evet zumba cok güzel
    bana sabah kosusu iyi gelmisti, hem zinde oluyordum sabahlari isten önce kosuyordum hemde fazlam kalmamisti basenlerim / baldirlarim bile güzel olmustu...

basenlerim biraz geniş nasıl eritebilirim yakında düğünüm var bir de biraz selülit pr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bütün Işıkları Yakın Biraz Uğraştırıyor

Bütün Işıkları Yakın Biraz Uğraştırıyor

Lambaların üzerlerine tıklayarak hepsini yakmaya çalışın. Tıkladığınız lambanın dört tarafındaki lambalar açıksa kapalı kapalıysa açık duruma gelir. İyi eğlenceler... http://lelombrik5.free.fr/Flash/allout_offsite.swf
  2. Madem ayrilik var birazdan...

Madem ayrilik var birazdan...

madem ayrılık var birazdan Madem ayrıLık var birazdan , Durma söyLe bana bittiğini söyLe , Madem bu son bakışmaLar seninLe Durma söyLe hadi eLveda de .. Son dakikaLar son bakışmaLar , Geçiyor gözLerimizden , Bırak kendini çok özeL bu gece , AyrıLık var seninLe oyun bitiyor bu gece , Bırak kendini son yıLdızız seninLe , Tut biraz eLLerimi bu son sahne , Bu gün yine güneş doğacak...
  3. Sorunlu bir evliliğiniz varsa korkmayın biraz gayretle düzeltebilirsiniz

Sorunlu bir evliliğiniz varsa korkmayın biraz gayretle düzeltebilirsiniz

eşimle aramı nasıl düzeltebilirim kocamla aramı nasıl düzeltebilirim kocamla mutsuzum evliliğimde mutsuzum düzeltirim ''Mutsuzum çünkü eşimle aramda sorunlarım var bu evlilik artık yürümez'' demeden önce bu tavsiyeleri okuyun hanımlar zira saygı ve sevgi olduğu sürece halledilemeyecek veya aşılamayacak problem yoktur Aile kumak zor ama yıkmak kolaydır önemli olan ise zor olanı başarmaktır......
  4. bel çevresindeki yağları nasıl eritebilirim

bel çevresindeki yağları nasıl eritebilirim

Merhabalar. Benim bel çevremde fazla yağlanma var.Acaba hangi hareketleri yaparsam bu yağları eritebilirim?
  5. Geniş Basenler Nasıl Saklanır? İşte Giyim Hileleri!

Geniş Basenler Nasıl Saklanır? İşte Giyim Hileleri!

basenleri saklamak için, basenleri saklayan giyim hileleri, basenler nasıl gizlenir Sevgili melekler, şu bir gerçekki pek çoğumuzun giyim sorunlarının başında Türk kadının vücut gerçeği geniş basenler geliyor. Geniş basenlere sahip olan Türk kadınının üst bedeni alt bedenine göre genelde daha dardır. Eğer sizin de böyle bir şikayetiniz varsa ve geniş basenlerinizi nasıl ince...

Sayfayı Paylaş