gebe
  1. basen mağduru

basen mağduru Forum Okuru

basenlerimden nasıl kurtulacam ben:(

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında basen mağduru tarafından paylaşıldı.

çok kilolu olmamama rağlen fazla geniş basenlere sahibim ve bu durum oldukça canımı sıkıyor giydiğim kıyafetlerde basenlerim hiç hoş görünmüyor bana basen eritme ile ilgili diyet hareket yada başka öneri verebilirmisiniz

basenlerimden nasıl kurtulacam ben:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Siğillerden nasıl kurtulacağım ben

Siğillerden nasıl kurtulacağım ben

SİĞİller Ve Tedavİlerİ (verruca) SİĞİLLER VE TEDAVİLERİ (VERRUCA) Siğil viral kokenli bulasici bir hastalik olup, etkeni human papilloma virus (HPV) diye adlandirilan bir virus ailesindendir. HPV virusunun bircok altgurubu olup bunlar da degisik klinik goruntu ve degisik ve degisik bolgelerde gelisimine olanak saglar. Sigillerin bulasma sekli direk deriden kontak seklinde olup, virusu...
  2. Benler Nasıl oluşur?

Benler Nasıl oluşur?

benlere elma sirkesi benler için krem ben, nedir, yararları, zararları, maskeler, hakkında bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar. BENLERDEN KURTULMA YOLLARI Benler çok dikkat edilmesi gereken koyu renkli cilt lekeleridir. Bazı kişilerde çok fazla ve yoğun görülen benler kişiye görünüm haricinde bir zararı olmayan lekelerdir. Müdahale edilmesi tehlike yaratabilecek olan...
  3. ben nasıl sütten kesicem?

ben nasıl sütten kesicem?

slm arkadaslar benım 20 aylık bır oglum var ben oglumu sutten kesmeyı dusunuyorum ama nasıl kesıcegımi bılmıyorum ayrıca ne emzık verdım ne bıberon bıberon vermeyı cok ıstedım ama ben fazla uzerınde durmadım nasıl gerı alısır bıberona benım oglum sadece memeyle yatıyo nasıl yatırıcam yazın sutten kesmeyı dusunuyorum ama kesınce ben ne yapıcam lutfen bana yardım edın ayrıca ayaklarımda...
  4. basenlerim biraz geniş nasıl eritebilirim yakında düğünüm var bir de biraz selülit pr

basenlerim biraz geniş nasıl eritebilirim yakında düğünüm var bir de biraz selülit pr

bana basen ve baldır eritme konusunda yardımcı olur musunuz? düğün öncesi daha fit görünmek istiyorum.
  5. Geniş Basenler Nasıl Saklanır? İşte Giyim Hileleri!

Geniş Basenler Nasıl Saklanır? İşte Giyim Hileleri!

basenleri saklamak için, basenleri saklayan giyim hileleri, basenler nasıl gizlenir Sevgili melekler, şu bir gerçekki pek çoğumuzun giyim sorunlarının başında Türk kadının vücut gerçeği geniş basenler geliyor. Geniş basenlere sahip olan Türk kadınının üst bedeni alt bedenine göre genelde daha dardır. Eğer sizin de böyle bir şikayetiniz varsa ve geniş basenlerinizi nasıl ince...

Sayfayı Paylaş