gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

basic essentials üstler

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

şık ve hoş görünmek için herzaman abiye yada klasik bişeyler giymek zorunda degiliz kotumuzun üstüne giyeceğimiz güzel bir tişöt yada bluzde bizi gayet hoş gösterebilir...önemli olan secim ünlü markalardan basic essentials'ın kataloguna bir göz atalım buyrun...size güzel üstler.. [​IMG]

basic essentials üstler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üst kat

üst kat

Rüyada kendinizi bir binanin en üst katinda oturuyor görmek, mevki itibariyle çok üstün bir mevkie çikacaginiza veya o mevkide bulunan bir kimseden büyük bir yardim ve menfaat göreceginize, gerek para ve gerek mevkice simdi bulundugunuz durumdan kat kat yüksege çikacaginiza ve herkesin dikkatini üzerinize çekeceginize delalet eder.
  2. Cem Adrian Essentials / Seçkiler 2008 (Albüm Tanıtımı)

Cem Adrian Essentials / Seçkiler 2008 (Albüm Tanıtımı)

01-Dostum 02-Ayrılık 03-Odam Kirectir Benim 04-Ay Gız 05-Geçti Dost Kervanı 06-Ben Annemi Özledim 07-Çanakkale Türküsü 08-Yemen Türküsü 09-Ah Bir Ataş Ver 10-Al Fadimem 11-Gel Gör Beni
  3. Ayrılık Üstüne..

Ayrılık Üstüne..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Beyaz Basic Tişörtle Kombin Nasıl Yapılır?

Beyaz Basic Tişörtle Kombin Nasıl Yapılır?

beyaz tişörtle kombin, beyaz tişörtler, beyaz basic tişört Sevgili melekler, hemen her yaz gardroplarımızda en az 1-2 tane bulundurduğumuz tişörtlerimizi sık sık kullanmakla beraber pek çoğumuz kombinlemek konusunda kararsızlık yaşayabiliriz. Yazsın en trendi parçası olan beyaz basic tişörtler nasıl kombinlenebilir, bir bakalım... Beyaz, basic bir tişörtü sayısız kombinasyonun...
  5. Üstüne görmemi

Üstüne görmemi

Ben gecen ayın 4 adet oldum üzerinden 45 gün gecti nomalde günümden 15 gün icinde ilaki olurdum düzesilgim hep vardı bu ay 15 günde yani bu gün zsabah cok az bi kanamam oldu daha hic kanım gelmedi midem cok bulanıyo sancımda varki tane hamilelik testi yaptım negatif cıktı anlmadım bi yardımcı olurmusunuz

Sayfayı Paylaş