gebe
  1. CarameL

CarameL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Basıldık mı yha:D

Konu, 'Komik Resimler' kısmında CarameL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] abuu :D:D

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Aboooooooooooooooooooooooooooooooo +18lik birrr konuymuş :D hahaha çok komixx paylaşım için teşekkürler canım yaaa....

3. CarameL

CarameL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    rica ederim evt konu +18 hehe:D

Basıldık mı yha:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dedim yha sevgilii

dedim yha sevgilii

Hani malum şarkılar vardır ya ; o yaz o kış yada bahar diye başlar ve bahsi gecen mevsimlerde yaşanan sonsuz mutlulukları o tarif edilemez aşkı anlatır. Sımsıcak birbirine sarılan elleri gözlerden taşan mutluluk gözyaşlarındaki tuzun tadını anlatır ya. Böylemiydi bizim sevdamızda. Böylemiydi senden önce ve senden sonra diye ikiye hatta senle geçen diye üç devire ayırdığım ömrüm. Senle geçen...
  2. davetiyeler basılsın düğünler başlıyorr !

davetiyeler basılsın düğünler başlıyorr !

davetiye davetiyeler sizde düğün için yazı bekleyenlerden misiniz ? ama geldi çattı yaz basılsı mı davetiyeler bende size örnek getirmiştim tam :) yoksa geç mi kaldım neyse seneye evlenecekler de bakabilir amann herkes baksın çok güzeller çünkü...belki nikah tazelerkende yeniden davetiye bastırırsınız :)...buyrun...
  3. Melek mi şeytan mı :D

Melek mi şeytan mı :D

melek mi şeytan mı film müzikleri Bu güzel kızımızı melek ya da şeytan yapabiliriz hangisini tercih ederseniz kolay gelsin :D http://www.oyunlar1.com/games.php?flash=3040 :date:
  4. Digiturk mü Daha İyi D-Smart mı ?

Digiturk mü Daha İyi D-Smart mı ?

Bu konu; digiturk mü dsmart mı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, almak isteyenler için digiturk ve dsmart'tan hangisini önerirsiniz ? Ben başlayayım. Salonda ki televizyonumuzda digiturk kullanıyoruz ama sık sık özellikle son zamanlarda yayın bir anda gidiyor ve kendi kendine geri geliyor. Ayrıca bir arıza olup ta eve geldiklerinde mutlaka bir para alıyorlar. İyi güzel de...
  5. alternatif kıyamet senaryoları var mı :D

alternatif kıyamet senaryoları var mı :D

Biliyorsunuz bugün için maya takvimi kıyamet günü ya, başka kıyamet senaryoları da ileri sürülmüş mü ve bunlar neler, kimler ileri sürmüş ?

Sayfayı Paylaş