gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

Başım Dönüyor

Konu, 'Herşeyin başı sağlık !' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

baş dönmesi nedenleri sebepleri hangi hastalık belirtisi olabilir hakkında bilgiler burda melekler melekler bana yardım edin sürekli başım dönüyorr ayağı kalkınca falan dönüyorr az önce namaz kılıyordum her kılışımda ayağı kalkerken dönüyor

baş dönmesi neden olur diye araştırdım ama ben birebir bunu yaşayan kişilerden bilgi almak istiyorumm

nedenleri ne olabilri acaba bilgisi olan benimle paylaşsınn

aşırı kansızılık var ondan olabilirmiki:S yoksa başka birşeymi var
    beni bilen bilir doktorada gitmem çekerim böyleee

baş dönmesi başka hastalıktan olabilirmi fikri olan yazsın bilgi versin nolurr yoksa ağlarım bak:uhu:

asiruki bunu beğendi.
  2. solenzara

solenzara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    bi sürü şey olabilir. bence bir doktora görünüp içini rahatlatman en doğrusu.

CeMoŞ bunu beğendi.
Başım Dönüyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dönüyorum...

Dönüyorum...

Dönüyorum... Düşselliğinden gerçekliğime, kendime kendimle olan benliğime yeniden. Yaşıyorum anlamsız bir hayatı, tüm gelgitlerimi geride bırakıyorum. Anlamı yok artık geçmişimin ne geleceğimin, bir yerinde tüketiyor beni katran karası geceleri bu hayatın. Bu sevda yükünü artık taşıyamaz oluyorum, tükeniyorum... Anlıyorum... Sensizlik çaresizlik, çaresizlikte bir o kadar sensizlik aslında....
  2. buda dönüyor

buda dönüyor

bakın buda dönüyor bilgisayarın ekranına önce uzak durun yavaş yavaş siyah noktaya bakarak yaklaşın.
  3. Hamileyim Başım çok Dönüyor ve Tansiyonum Yükseliyor Bu Normalmi Diyenler

Hamileyim Başım çok Dönüyor ve Tansiyonum Yükseliyor Bu Normalmi Diyenler

gebelikte tansiyon,gebelikte tansiyon düşüklüğü hamilesiniz ve başınız çok dönüyor ayrıca tansiyonunuzda oynamalar yaşıyorsunuz bu durum sizi tedirgin edebilir.Ve normal mi acaba diyebilirsiniz.Ölese bu konu tam size göre bir göz atalım nelere dikkat etmeliyiz neden kaynaklanıyor öğrenelim. Tansiyon oynamaları ve Baş dönmesi Hamilelik sırasında dokuz ay boyunca farklı zamanlarda farklı...
  4. Terliyorum başım dönüyor hamilemiyim

Terliyorum başım dönüyor hamilemiyim

Merhaba arkadaşlar hayırlı cumalar. Evleneli 3ay oldu bebek istiyoruz :)(insallah) 3gun var ama hafif baş dönmesi mide bulantisi oluyor kisa sureli , vucut isim artiyor otururken, uyurken birden ter basiyo bi kac gundur.belim ve bacaklarim cok agriyor kasigmda da iki gun bi agri oldu gecti. Ve goguslerim aciyor . Hamilelik olabilir mi? Cvplariniz icn simdiden tesekkurler (rabbim isteyen her...
  5. Sürekli başım dönüyor nedeni nedir?

Sürekli başım dönüyor nedeni nedir?

baş dönmesi nedir,baş dönmesi neden olur,baş dönmesinin sebepleri,baş dönmesi hastalık habercisimi,baş dönmesinin tedavisi hakkında bilgiler İç kulak kristallerinin yerinden oynaması olarak bilinen “Benign Pozisyonel Paroksismal Vertigo” (BPPV) başın pozisyonuyla aniden başlayan, kısa süren ve tüm dünyayı başınıza yıkma hissi veren bir baş dönmesi türüdür. İç kulaktaki denge merkezinde...

Sayfayı Paylaş