gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Başım Sıkıştı

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Başım Sıkıştı

Ah yavrum sondaki kedicik nasıl bakıyor ya... Ellerine sağlık canım.

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Başım Sıkıştı

:hhh: çok komikler ya hele o koyun napmış öle nasıl becermiş:hhh:

Başım Sıkıştı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sanayi 3 Sektöre Sıkışmış

Sanayi 3 Sektöre Sıkışmış

TOBB, Türk sanayisinin bugüne kadar çekilmiş en net fotoğrafını ortaya koydu. Sanayi veri tabanına göre Türkiye'de 'gıda-içki-tütün' 'tekstil-konfeksiyon-deri' ve 'eşya-makine-ulaşım' olmak üzere 3 ana sektör var.. Sanayi politikalarına ışık tutması amacıyla sanayi envanteri çıkarılması için kamu kurum ve kuruluşları arasında çalışmalar devam ederken Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin...
  2. Baş

Baş

Normalden büyük görülen baş ziyade şerefe, küçük baş naksanlığa, Birden fazla başı olduğunu gören bekarsa evlenmeye, değilse düşmana galip gelmeye, Açık görülen baş günah ve masiyete, Başın kesilmesi emekli olmaya, maddi bağımsızlığa, Baş aşağı asılmak sserzenişlerle dolu ömre, Topluluk içinde başını öne eğmek bir günah işlemeye, Elinde bir ya da daha çok kesik adam başı olduğunu görmek...
  3. aaaa az sıkışın arkadaşlar şu KÖŞEDE  bnm olsun

aaaa az sıkışın arkadaşlar şu KÖŞEDE bnm olsun

sikisin şikişin sıkısın baktım herkesin bir köşesi var şu köşe neymiş birde bn bakim bnm de olsun istedim melekler bni de unutmayın bana da misafir olun:party:
  4. sensizlikle baş başayım

sensizlikle baş başayım

bugulu bir camın arkasındayım gözlerimde yine senin hayalin yine dalmışım uzaklara aklımda sadece sen varsın zihnimi kapattım dünyaya sensizlikle başbaşa kaldım bu gece bu gece tüm gecelere inat gülümsüyorum. senin olduğun bir anı düşlüyorum çünkü gerçek gibi sanki yanımdaymışsın gibi yudumluyorum kahvemi. radyoda çalan müziği birlikte mırıldanıyoruz gözlerim açıkken bile...
  5. Sıkışmış Kavanoz Kapakları Nasıl Açılır?

Sıkışmış Kavanoz Kapakları Nasıl Açılır?

Bu konu sıkışan kavanoz kapaklarını açmanın yollarına yer vermektedir. Hepimizin mutfağında ve dolabında mutlaka kavanozlu ürünler vardır. Bazen bu kavanozlu ürünlerin kapaklarını açmakta epey bir zorluk yaşarız. İnsanı oldukça sinir eden bu durumdan kolaylıkla kurntulabilir ve sıkışan kavanoz kapağını rahatlıkla açabilirsiniz. Yapmanız gereken işlem oldukça basit ve etkili. Eğer sizinde...

Sayfayı Paylaş