gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Basimiza Gelenler ( Life As We Know It )

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

Holly ve Eric, tek ortak noktalarının birbirlerine nefretleri ve vaftiz kızları Sophie’ye olan sevgileri olduğunu keşfederler. Ama, aniden Sophie’nin hayatta tek sahip olduğu ebeveynler olduklarında, farklılıklarını bir kenara bırakmak zorunda kalırlar. Yoğun sosyal hayatları devam ederken, aynı çatı altında yaşayabilmenin de bir yolunu bulmalıdırlar.

Veeee her Filmde oldugu gibi sonunda birbirinden nefret eden iki kisi birbirlerine asik olur :D

Basimiza Gelenler ( Life As We Know It ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bas

Bas

Danyal Aleyhisselama göre, bas büyük adam demek-tir. Elinde bir bas görmek, elinden büyük bir kimsenin tutacagina delildir. Basindan ayrildigini gören, büyük olarak tanidigi kimse-yi kaybeder. Boynunun vuruldugunu görmek, servetinin gidecegini anlatir. Kesik basinin cesedine tekrar iade edildigini görmek, kaybolan servetine veya isine yeniden kavusacagini anlatir. Bir kesik bas ile konusmak,...
  2. O ( ıt )

O ( ıt )

Gerlilim tutkunlarına... Yıllar önce çocukluk kâbuslarına giren ‘O’ tüm kötülükleriyle geri dönmüştü. ‘O’ nu yok etmeleri için korkularını yenmeleri ve birlikte hareket etmeleri gerekiyordu. Ama bu hiç de kolay değildi, çünkü ‘O‘ şeytanın kendisiydi. Kitabın Girişinden Bildiğim kadarıyla o dehşet, gazete parçasından yapılmış bir kayıkla başladı. Yirmi sekiz yıl sürecekti bu korku....
  3. Sinemtuğra we Asimin Yayla Çorbası

Sinemtuğra we Asimin Yayla Çorbası

kızlar afiyet olsun :D:D
  4. yurttan izne geldigimde basima gelenler

yurttan izne geldigimde basima gelenler

cumartesi gunu yurttan izne ciktim ve eve aksam gittim evde babannemler teyzemler yengemler felan hepsi vardi beni hosladilar hep beraber oturuoruz misafir odasinda tv seyredioz adamin birinin arabasi bozuldu dedemde zenginin arabasi dagi tasi asar fakirinkide düz yolda sasar dedi kardesim güldü ve dede sen neler biliomussun dedi ondan sonra dedem kardesime dönerek ben neler bilirim neler dedi...

Sayfayı Paylaş