gebe
  1. Pasaklı Tanrıça

Pasaklı Tanrıça Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Basın İlan'da Seçim Süreci Başladı

Konu, 'Çöplük' kısmında Pasaklı Tanrıça tarafından paylaşıldı.

Basın İlan'da Seçim Süreci Başladı

Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Ertan Cillov'un Emekliye Ayrılmasıyla Boşalan Genel Müdürlük İçin Seçim Süreci Bugün Başladı.
    Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Ertan Cillov'un emekliye ayrılmasıyla boşalan genel müdürlük için Seçim süreci bugün başladı. Basın İlan Kurumunun internet sitesinde yer alan duyuruya göre, emeklilik nedeniyle boşalan genel müdürlük görevi için Basın İlan Kurumu Yönetmeliği'ndeki şartlara sahip adaylar, 9 Aralık 2009 günü mesai bitimine kadar Kurum merkezinde bulunan Koordinasyon ve İdare Müdürlüğüne yazılı ve şahsen başvurabilecek.

Başvuru sahiplerinin, devlet memurluğuna girişte aranılan şartlara sahip olması, fakülte veya en az 4 yıllık yüksek okulların (Basın yayın konusunda eğitim ve öğretim yapan 3 yıllık yüksek okulları bitirenler dahil) veya eşiti yabancı ülke fakülte veya yüksek okullarının birinden mezun olması, devlet dairelerinin veya diğer kamu sektörünün veya tüzel kişiliği haiz basınla ilgili özel sektörün yüksek sevk ve idare mevkilerinde, başarı ile en az 5 yıl hizmet etmiş olması gerekecek. Duyuruda, adaylık için başvuracakların, öz geçmişleri, diploma suretleri, iki adet resim ve nüfus cüzdanı suretlerini yanlarında getirmeleri istendi. Basın İlan Kurumu Yönetim Kurulu, ilgili yönetmelik uyarınca adaylar arasından gizli oyla üç genel müdür adayı seçecek. Bu üç adayın durumları müşterek imzalı bir tutanağa geçirilecek ve üç adaya ait belgeler, genel müdürün atanması için hükümete gönderilecek.

Basın İlan'da Seçim Süreci Başladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. açılma süreci

açılma süreci

İnsanlar bir grupta kendilerini rahat hissetmeye ve gruptaki insanları tanımaya başladıkça bacak ve kolları kavuşturulmuş konumdan rahat açık konuma doğru bir dizi yazılı olmayan hareket kodundan geçerler. Avustralya, Yeni Zelanda, Kanada ve Amerika da yaşayan kişiler üzerinde yapılan çalışmalar bu ülkelerdeki ayakta açılma süreçlerinin aynı olduğunu göstermiştir.1. Aşama: Savunmada, kol ve...
  2. kadınların süreçleri

kadınların süreçleri

Her yaşın kendi tercihleri ve anlayışı var İşte kadınların süreçleri SAÇLAR 17 – Yıkamak 25 – Şampuan ve Yumuşatıcı ile yıkamak 35 – Boyatmak, şampuan ve yumuşatıcı ile yıkamak 48 – Boyatmak, bakım yapmak, şampuan ve yumuşatıcı ile yıkamak 66 – Peruğa bakım yapmak FAVORİ SPOR 17 - Alışveriş 25 - Alışveriş 35 - Alışveriş 48 - Alışveriş 66 - Alışveriş MÜKEMMEL BİR BULUŞMA 17...
  3. Beynin bakım süreci: Uyku

Beynin bakım süreci: Uyku

Uyku, aslında tıbbın tam da çözemediği, beynin keşfedilememiş gizemli bir alanı! Hemen hemen bütün canlılar, belirli bir süre çalışır, belirli bir süre dinlenirler. Canlılar geliştikçe, beyinlerindeki uyku ve uyanıklık, gündüz veya gece döngüleri, o canlının aktifliğine göre değişiklik gösterir. Kertenkeleler düzeyinin üstündeki bütün hayvanların uykusunda rüya gördüğü bir dönem var; REM...
  4. seçim

seçim

eski erkek arkadaşımla 4 yıl çıktık fakat değerimi bilmediği için ayrılma kararı aldık ben bi şeyleri zorlasamda ayrılığımız dahi birbirimizden habersiz oldu. Şimdi yeni bir ilişkim var 5 aydır çok mutluyum bir kez bile kavga etmedik ve erkek arkadaşımın beni sevdiğine inanıyorum. ancak eski sevgilim mesaj attı ailesinin bana değer verdiğini söyledi ve sanırsam benim değerimide anladı bu...
  5. zor süreç

zor süreç

ben klomen ve aynı anda folik asit kullanıyorum 2 gün sonra yumurtlama takibi var kaç mm olması gerekiyor

Sayfayı Paylaş