gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Başına Çorap Örmek Deyiminin Açıklaması

Konu, 'Eğitim ve Kadın' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Başına Çorap Örmek Deyiminin Anlamı Başına Çorap Örmek Deyimi

Günlük hayatta sık sık duyduğumuz ve kullandığımız başına çorap örmek deyiminin anlamını sizlerle paylaşıyoruz melekler :)

Başına Çorap Örmek Deyiminin Anlamı Nedir

Bir kimseye, haberi olmadan, kötü duruma sokucu davranışta bulunmak, alt etmek için gizlice plan kurmak.

Örnek:Onun başına bir çorap örecekler diye korkuyorum.

Başına Çorap Örmek Deyiminin Açıklaması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ''Anasını ağlatmak'' deyiminin açıklaması

''Anasını ağlatmak'' deyiminin açıklaması

anasını ağlatmak anasını ağlatmak deyimi anlamı açıklaması ile ilgili bilgiler burada melekler. Günlük hayatta sıklıkla kullandığımız pek çok deyim vardır melekler :) Öyle ki bazen bu deyimleri kullandığımızın bile farkına varamayabiliriz. İşte sık sık kullandığımız deyimlerden biri olan anasını ağlatmak deyimi açıklaması ile ilgili bilgileri veriyoruz sizlere melekler :) Anasını ağlatmak,...
  2. Başa Gelmek Deyiminin Anlamı

Başa Gelmek Deyiminin Anlamı

Başa Gelmek Deyiminin Anlamı nedir lütfen bana Başa Gelmek Deyiminin Anlamını yazın kızlar.
  3. Başını Dinlemek Deyiminin Anlamı

Başını Dinlemek Deyiminin Anlamı

Başını Dinlemek Deyiminin Anlamı nedir lütfen bu deyimin açıklamasını yazın bana
  4. Başına Çorap Örmek Deyiminin Anlamı

Başına Çorap Örmek Deyiminin Anlamı

Başına Çorap Örmek Deyiminin Anlamı nedir lütfen bana bu deyimin anlamını yapın.
  5. Başını Alıp Gitmek Deyiminin Açıklaması

Başını Alıp Gitmek Deyiminin Açıklaması

Başını Alıp Gitmek Deyiminin Açıklaması Başını Alıp Gitmek Deyiminin Anlamı Nedir Hergün cümlelerimizin içinde sık sık tekrarladığımız deyimlerden biri olan başını alıp gitmek deyimi bakalım ne anlama geliyormuş melekler :) Başını Alıp Gitmek: Nereye gideceğini bildirmeden, izin almadan gitmek. Örnek:İçine düştüğü sıkıntıdan kurtulamayan adam başını alıp gitti.

Sayfayı Paylaş