gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Başını vermeyen şehit

Konu, 'Çöplük' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme: 3 Ekim 2008
Başını vermeyen şehit konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BaŞini Vermeyen Şehİt

BaŞini Vermeyen Şehİt

BAŞINI VERMEYEN ŞEHİT "...Hak budur ki o gazilerin içinde böyle gaziler olma- sa, Zigetvara bu kadar yakında dört yan kafir hisarı iken bekleyiş, duraklama özellikle böyle cenge çalışma ne mümkün idi." Yarın arifeydi. Öbür günkü bayram için hazırlanan beyaz kurbanlar, küçük Grigal palankasının etrafında otluyorlardı. Karşıda... Yarım mil ötede Toygun Paşa'nın son kuşatmasındân...
  2. Şehitlerimize

Şehitlerimize

Ben, havran'da seyit onbaşı, ezine'de yahya çavuş'um, Kıbrıs'ta, albay ibrahim karaoğlanoğlu'yum. Tarihte hep destan yazdı soyum, ben buyum, Uğraşma benimle, ben mustafa kemal'in torunuyum. Ben, tavas'ta şehit bekir matrak polisim, Son can göçünceye kadar, hiç dinmeyecek sesim. Korku nedir bilmem, yaram kanasa da silmem, Boşuna çağırmayın, gül bahçesi burası gelmem. Ben, yukarıboğaz...
  3. Şehitlerim...

Şehitlerim...

Hiç telefon eden oldu mu size �baba ben ölüyorum, hakkınızı helal edin, anama söyle üzülmesin, gurur duyun benimle..� diye? ŞEHİTLERİM Hiç hesapladınız mı kaç şehit olmuş terör can almaya başladığından beri? Biliyor musunuz siz çocukları ne yapar? Gördünüz mü hiç mezarı başında selam veren babasına küçük bir çocuk? Hiçbir dilekçe yazdınız mı ya da okudunuz mu...
  4. Şehit

Şehit

Bu topraklarda rahatlıkla yaşamamızı sağlayan ve bunun bedelini de kanları ile ödeyen fedakar insanlar,cennetin yiğitleri...
  5. Diyarbakırda Şehit Düşen Askerlerimizin Ailesine ve Tüm Türkiyeye Başımız Sağolsun

Diyarbakırda Şehit Düşen Askerlerimizin Ailesine ve Tüm Türkiyeye Başımız Sağolsun

Arkadaşlar dün akşam hiç televizyon izleyemediğim için bu sabah gazeteyi açtığımda gördüğüm haberle içim kan ağladı. Allahım onları cennetinin en güzel mekanına girmeyi nasip eylesin inşallah. Buradan ülkemizi bölmeye çalışan ve daha 18'li 20'li yaşlarda 13 askerimizin yaşam hakkını elinden alan insan olarak bile tabir edemeyeceğim teröristlerlere sesleniyorum. Sonunuz bundan daha kötü olacak....

Sayfayı Paylaş