gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Başınız dönecek

Konu, 'Komik Resimler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

2. eda_guzel

eda_guzel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aaaa evet dönüyor gerçekten insanın başı

Başınız dönecek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yakup Ekin - Döneceksin

Yakup Ekin - Döneceksin

Unutursun sanma unutamazsın beni Sevdim diye her gece haykıran değil miydim? Aşkım kolay değil Birazcık sabretsen Göreceksin seni nasıl delice sevdiğimi Gittiğin yerden döneceksin biliyorum Bunu ben sadece sana söylüyorum Aşkım kolay değil Sanmadım ki sanmıyorum Seviyorsun beni sevdiğini biliyorum Gittiğin yerden döneceksin biliyorum Bunu ben sadece sana söylüyorum Aşkım kolay değil Sanmadım...
  2. Demet Akalın - Bana Döneceksin

Demet Akalın - Bana Döneceksin

Ne istediğini bilmiyorsun Çağırınca gelmiyorsun Neden laftan anlamıyorsun Deli yarim Öyle ya da böyle derken yoruldum yar beklemekten Nasıl vazgeçtim severken Seni yarim Deli gibi seviyorum Herkesten kıskanıyorum ahh Yine geceler kara uzun olacak Sebebi sensin Bigün elbet ahım seni bulacak Bana döneceksin(2)
  3. Efkan Şeşen - Döneceğim Birgün

Efkan Şeşen - Döneceğim Birgün

Sen kendini bahtı kara, yalnız bulmuşken Bu toprakta son bir yağmur unutulmuşken, Düşte umut, yürekte güç vurulmuşken Döneceğim birgün, kimse beklemezken Hey dağlar hey Başardım kalbim Büyük bir suç işledin Bağışlamamı isteme sakın Aldanma ölgün yıldızlara Başka bahar bekleme artık Yolun sonundasın Başardın kalbim Güzel bir suç işledin Limansız karasulara çık Ne sirenlerin ezgili sesi Ne bir...
  4. Dünya Ters Dönecekmiş

Dünya Ters Dönecekmiş

Antik Maya takviminin 1 milyon 872 bin günle sınırlı olduğunu ve bu takvimin süresinin 21 Aralık 2012'de dolacağını savunan çevreler, şimdiden dünyanın sonunun geleceğine inandıkları bu gün için konferanslar düzenleyip birbiri ardına kitaplar çıkarmaya başladı. Bilimsel olarak Güneş'in o gün 26 bin günde bir gerçekleşen bir konuma gelecek olması da bu çevreleri korkuya itiyor. Çünkü Güneş o...
  5. "Altındağlı" Sil Baştan Yenilenerek Ekranlara Dönecek!

"Altındağlı" Sil Baştan Yenilenerek Ekranlara Dönecek!

altındağlı dizisi, altındağlı dizisi konusu, altındağlı dizisi ne zaman Sevgili melekler, her pazartesi akşamı Show Tv'de yayınlanan Altındağlı dizisi sil baştan yenilenecek. Çok güvenilirken beklenen reytingi bir türlü yakalayamayan Altındağlı dizisinin tüm içeriği değişecek. Vatan gazetesinden Oya Doğan'ın haberine göre yeni ekip dizinin yeni konsepti üzerine harıl harıl çalışıyor....

Sayfayı Paylaş