gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Basireti Bağlanmak Deyiminin Anlamı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Basireti Bağlanmak Deyiminin Anlamı nedir_ Deyimin anlamını bilenler açıklayacak olanlar şimdiden sağolun

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Basireti Bağlanmak:Gerçeği göremez, iyi düşünüp kavrayamaz bir duruma düşmek Örnek cümle : Öylece kalakaldım, ne yapacağımı bilemiyorum, basiretim bağlandı âdeta..,
    Basiretim baglandi bir an, cevap bile veremedim haytaya... ,

Basireti Bağlanmak Deyiminin Anlamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bağlanmak

bağlanmak

Rüyada iki elinin birbirlerine baglanmis oldugunu görmek, kudretsizlikle yorumlanir. Bir kimsenin iki elini baglamak, onu iktidardan düsürmektir, iki elinin birisi tarafindan baglandigini görmek, o kimse vasitasiyla iktidarinin elinden alinacagina isarettir. Iki elini bagli görmek, aptalliga delalet eder. Elleri ve ayaklari sarili ve bagli görmek, rüya sahibi için kötü ve hayirsizdir. Bütün...
  2. arpalık yapmak deyiminin anlamı

arpalık yapmak deyiminin anlamı

arpalık yapmak deyiminin anlamı ve manası nedir ? Teşekkürler.
  3. Avucu Kaşınmak Deyiminin Anlamı

Avucu Kaşınmak Deyiminin Anlamı

Avucu Kaşınmak Deyiminin Anlamı Merhaba arkadaşlarım Avucu Kaşınmak Deyiminin Anlamı Nedir bu konuda açıklama yapacabilecek olanlar var mı
  4. Ayağı Dolaşmak Deyiminin Anlamı

Ayağı Dolaşmak Deyiminin Anlamı

Ayağı Dolaşmak Deyiminin Anlamı Selam millet Ayağı Dolaşmak Deyiminin Anlamı nedir bu deyimin anlamını yazarmısınız bana
  5. Başa Gelmek Deyiminin Anlamı

Başa Gelmek Deyiminin Anlamı

Başa Gelmek Deyiminin Anlamı nedir lütfen bana Başa Gelmek Deyiminin Anlamını yazın kızlar.

Sayfayı Paylaş