gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Basitce Gothic Makyaj Yapımı [Resimli Anlatım]

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

türkçe anlatımlı makyaj yapımı anlatımlı makyaj yapımı resimli ünlülerin gothic video
    Konu Mankenimiz Lacuna Coil'in Solisti Cristina Scabbia

İlk Başda Resmi Açıyoruz Photoshopda Ve Zoom Yapıyoruz Gözlere,Yeni Layer Oluşturup.. Sonra Bruss Toolla Göz Etrafını Boyuyoruz Kapkara Korkmadan Boyayın Bu Şekilde...

Daha Sonra
    Boyama İşlemi Bittikden Sonra
    Layer>Layer Style>Blending Options a Giriyoruz Sağdaki Normal Olanı Multiply Yapıyoruz ve derecesini 60-70 Arası Düşürüyoruz.. Ve Kapatıyoruz

Daha Sonra..

Yandaki Bruss vs Seçme Panelinden Blurr Tool dan Smudge Tool u Seçiyoruz Ve Makyaj Olan Yerde Aşşa Yukarı Sağa Sola Doru Fırça Darbeleri Vuruyoruz Ve Bu Şekli Alıyo...

Dudaklara Geçiyoruz Ve Dudaklarda Yandaki Lasso Tool'dan Magnetic i Seçerek Dudak Etrafını Mıknatısla Seçiyoruz Ve Boyuyoruz Gene Multiply Olacak Ve Gene Smudge Tool ile Fırça Darbeleriyle Şekil Vereceksiniz...

Daha Sonra Actual Pixels(orjinal boyutuna) e Geri Dönüyoruz. Sağdan Layerlerden Backround a Dönüyoruz..
    Ve Yandaki Toollardan Burn Tool u Seçip Resmi Karartıyoruz İstediğiniz Derecede. Ve İşte Sonuç Bu...

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Basitce Gothic Makyaj Yapımı [Resimli Anlatım]

Emeğine sağlık deniicem :)

Basitce Gothic Makyaj Yapımı [Resimli Anlatım] konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Photoshop’da Sigara Yapımı...ResimLi AnLatım...

Photoshop’da Sigara Yapımı...ResimLi AnLatım...

File>New ile açılan New Penceresinde Name moke yazdık, Width:120 pixels, Height:280 pixels, Resolution:72 pixels/inch, Mode:RGB aaaaaaas:White olan yeni bir döküman açtık. Palet Üst Rengini (Foreground Color) #F7AB5F, Alt Rengi (Background Color) #F7DB7F olarak seçtik. Edit>Fill>Foreground Color ile boyadık. Filter>Noise>Add Noise ile ayarlarınıda Amount: 5, Gaussian ve...
  2. Kolye Küpe Yapimi Resimli Anlatim

Kolye Küpe Yapimi Resimli Anlatim

künye yapımı SPİRAL ÖRGÜ KOLYE VE KÜPE Malzemeler: Kum boncuk Boru boncuk 0.20 mm misina Papağan Halka Küpe kancası yapılışı: KOLYE 1- misinanın ucunu düğümledikten sonra bir kum, bir boru olmak üzere 3 takım boncuk diziyoruz. 2- Sadece ilk taktığımız kum boncuktan misinanın gidiş yönüne göre tekrar misinayı geçiriyoruz 3- Misinaya 1 kum, 1 boru boncuk takıp, bir sonraki kum...
  3. Buğulu Göz Makyajı Resimli Anlatım

Buğulu Göz Makyajı Resimli Anlatım

buğulu göz makyajı siyah buğulu göz makyajı video siyah video rengi 2009 makyaj trendlerine bir yenisi daha eklendi:Seksi ve buğulu gözler.Son yıllarda ön planda olan buğulu göz makyajı bu sezonda da kullanılmaya devam edecek.Bu konudan 2009 makyaj trendlerinde de bahsetmiştim. Londra’da gerçekleşmekte olan Moda Haftası’nda mankenlerin makyajlarında siyah göz kalemi ve eye-linerlarla buğulu...
  4. Dağınık topuz yapımı resimli anlatım

Dağınık topuz yapımı resimli anlatım

dağınık topuz nasıl yapılır resimli anlatım dağınık topuz yapma kolay dağınık topuz yapımı biz kadınların vazgeçemediği saç modelleri arasında gelen dağınık topuz modelleri, bu sayfamızda zor görüntüsünü yitiriyor ve tercihini daha da arttırıyor Melek'lerim. Çünkü, birazdan kolay dağınık topuz yapımı hakkında bilgi edineceğiz de ondan :) İşte Melek'ler, sizlere evde dağınık topuz yapımı...
  5. En İyi Sonuç Alabileceğiniz Turşu Yapımı Püf Noktaları !

En İyi Sonuç Alabileceğiniz Turşu Yapımı Püf Noktaları !

Bu konu; en iyi turşu yapımı, turşu yapımı püf noktaları ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, şimdi turşu zamanı. Şöyle dumanı üstünde bir etli kuru fasülye güvecinin ya da bol acılı bulgur pilavının yanında en iyi ne gider ? Tabi ki turşu. Aslına bakarsanız kışın salatanın yanında hemen her yemekle iyi gider turşu. Dozunda ayarlanmış acısıyla soğuk kış günlerinde içimizi...

Sayfayı Paylaş