gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Başka bir can daha yakma..!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

.
    Kapatsam da gözlerimi akan damlalara engel olamıyorum..Radyoda yine en sevdiğimiz şarkı çalıyor..Başım omzunda dinlediğimiz,nakaratında eşlik ettiğimiz o şarkı işte..
    Seni hatırlatan bütün şarkıları silmek istesem de biliyorum:

ŞARKILARIN GÜNAHI YOK…ACITAN SENSİN İÇİMİ

“ Bitmez “ demiştin bitti..
    “ Gitmem “ demiştin gittin..

Söyle şimdi ben sana nasıl inanayım? Nasıl inanayım dünlere hediye ettiğim mazimin hakikat olduğuna?

” O da sevmişti beni..” nasıl der artık yüreğim?

Sevseydin bu kadar kolay bitmezdi..Sevseydin bütün kapıları kapatıp gitmezdin,gidemezdin..Vicdanına sormadan beni boşluğuna itmezdin,itemezdin..
    Bahçemdeki bütün gülleri kurutup , beni susuzluğuna mahkum edemezdin…

Sevmemişsin işte..!

Gördüm desen de görememişsin ,dokunamamışsın sevgime..
    Yüreğin bir kere olsun değebilseydi yüreğime gidemezdin…

Bütün bu gerçeklere rağmen,biliyorum yüreğimin gücüne gidiyor ama yerin hala dolmuyor..

Ben yokluğunun zehriyle dirhem dirhem ölürken , sen hangi kapıyı aralıyorsun kimbilir ? Söylesene şimdi kimin gözlerine şiirler hediye ediyorsun..! Kimin tesellisi oluyorsun..? Onun da mı bahçesini tarumar edeceksin? Bir sevdayı daha mı vicdansızlığına kurban edeceksin..?

Yazık …Çok yazık..!

Ve dilim sana değil sevdaya duyduğu saygı hatrına son kez söylüyor :

Sevmiyorsan , yapma..!

Başka bir can daha yakma..!

Sakın aşkın ahını alma..!

2. gönülHECESI

gönülHECESI Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Başka bir can daha yakma..!
    meleğim emeginee saglık süperdii yaaa!! :)

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

yha süper yhaa sağol annem emeğine sağlıkkkkkkk

4. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

teşekkürler meleklerim sağolun varolun

Başka bir can daha yakma..! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir daha

Bir daha

Aşk gözlerde başlar kalpde büyürmüş… Gözlerine baktığımdan beri yüreğimde bir titreme var. İçimi aydınlatan bişey var. Adını daha koyamadığım bir duygu bu. Ölmekle ölmemek arası ,Sevmekle sevecek olmak arası bir şey. Ben senden hiç ayrı kalmamıştım uzun zamandır. Ne şarkılar dindiriyor içimdeki sızıyı nede senle geçirdiğimiz günlerin hayali… Hayallerde bir yerde toz bulutu olup kayboluyor...
  2. Dünya Bankası’na bir Türk başkan yardımcısı daha

Dünya Bankası’na bir Türk başkan yardımcısı daha

Dünya Bankası’nın İnsan Kaynakları’ndan Sorumlu Başkan Yardımcılığı’na Türk ekonomist Hasan Tuluy atandı. Dünya Bankası Başkanı Robert Zoellick, Hasan Tuluy’u İnsan Kaynakları’ndan Sorumlu Başkan Yardımcılığına, Bulgar kökenli ekonomist Kristalina Georgieva’yı ise Ortak Sekreteryadan Sorumlu Başkan Yardımcılığına atadı. Tuluy, Atila Karaosmanoğlu ve Kemal Derviş’ten sonra Dünya Bankası’nda...
  3. Kene bir can daha aldı

Kene bir can daha aldı

Gümüşhane'de kene ısıran Sefer Özşahin'in, KKKA hastalığı şüphesiyle tedavi gördüğü Erzurum Araştırma Hastanesi'nde yaşamını yitirdiği bildirildi sonsayfa.com
  4. Yakma Artık Canımı

Yakma Artık Canımı

Nasıl seviyorum senine kadar seviyorum.Farkında mısın?Bütün dualarıma ; ALLAH'tan sonra senin adınla başlıyorum.Her damla gözyaşım yalnızca senin için.Öyle umutlarım hayallerim var ki sana dair... Her zaman canımı yakan,beni korkutan... Acaba gerçekten bu kadar imkansız mısın benim için?Yoksa alnımdaki yazı mısın?Beni seni sevdiğim kadar sevsen diye düşündüm her an kalbimdeki acıyı...
  5. güzel bir dua daha..ALLAH'ım !!! ....Benliğimin yaktığı ateşte yakma beni!

güzel bir dua daha..ALLAH'ım !!! ....Benliğimin yaktığı ateşte yakma beni!

ALLAH'ım !!! .... Benliğimin yaktığı ateşte yakma beni! Beni nefsime kul etme, kul et nefsimi Sana ! Bir lahza dahi bana bırakma beni! Sen bana yetersin, yetmem ben bana. Bilmediğimi bildir, görmediğimi göster! Sen bildirmezsen bilemem, göremem göstermezsen Gönlüme huzur, gözlerime nur, dizime derman ver! Sen OL deyince olur, olmaz OL demezsen. Canana can, cana canan , kalbe ferman ver!...

Sayfayı Paylaş