gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

başka bir ülkede doğsaydınız isminiz ne olurduu:)

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

http://www.foreignname.com/tr/ başka bir ülkede doğsanız acaba isminiz ne olurdu

başka bir ülkede doğsaydınız isminiz ne olurduu:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bakın bir kitap okumaktan başka nelere yarıyormuş.)

bakın bir kitap okumaktan başka nelere yarıyormuş.)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. bodrumda tatil bir başkadır

bodrumda tatil bir başkadır

bodruma nasıl gidilir baklavacı arayanlar istanbuldan bodruma nasıl gidilir istanbuldan giden otobüs firmaları giden otobüs firmaları Bodrum Yıl sonuna kadar uçaklarda boş yerin olmadığı, İngiliz turistlerin bayıldığı, Rusların tanışmak için can attığı, Türklerin vazgeçemediği ve çılgınlık duvarlarının aşıldığı bir eğlence merkezi olan Bodrum, bu çılgın kalabalığı akvaryumu anımsatan...
  3. isminiz ne olsaydı

isminiz ne olsaydı

melek arkadaşlar bir çok kişi isminden memnun değildir sizdne bunlardan biryseniz isminizin ne olamsını isterdiniz hadi bakalım yazınnnn.... benim ismim esra ama SU olmasını isterdim:):) ya siz????
  4. benim bir ismim var

benim bir ismim var

Hepimiz meleğiz..Kadınız..Kadın olmak zor...Kadın olmak güzel..Kadın olmak ....Her yönüyle kadın olmak...:)Çok güzel b ir yazı mutlaka okuyun meleklerim:) Benim bir ismim var. Kadın! Ailemin koyduğundan bile daha önce gelen bir tanım üstelik. Önce kadın. Yorulurum bazen çünkü kadınlığı taşımak zor iş. Yılgınlıklarımdan, gözyaşlarımdan, acılarımdan sıyrılıp çıkmak gerekir her yeni güne. Dik...
  5. Kocanızı başka bir kadınla yakarlasanız ne yaparsınız?

Kocanızı başka bir kadınla yakarlasanız ne yaparsınız?

"Şunu yaparım, bunu yaparım" diye önceden konuşmak aslında bana göre yanlış. Çünkü o anki duruma göre ne yapılacağı kesinlikle saptanamaz. Tabi bu benim nacizane fikrim... :) Sevgili Melek'ler, uluslararası bir araştırma yapılmış ve kadınlara "eşinizi bir başka kadınla yakalarsanız neyaparsınız" diye sorular sorulmuş. Şimdi gelelim o sorunun ülkelere göre değişlen...

Sayfayı Paylaş