gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Başka Hayatlarr....

Konu, 'Çöplük' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Başka Hayatlarr....

başka ve zor hayatlar gerçekten
    saol canım paylaşım için emeğine sağlık

3. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

sağol :)
    evet tam ibretlik resimler halimize şükretmemiz lazım

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

gerçekten ööle halimize şükür

Başka Hayatlarr.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benden Başkasını.

Benden Başkasını.

Mutluluk dilemek ayrılırken…Beni boşver sen mutlu ol yeter demek sevginin büyüklüğünden mi.Bende yaptım zamanında ,iyi dileklerde bulunup yollarımı ayırdığım çok oldu ama şimdi yapamıyorum. İçim acıyor,kan kaybediyorum ve böyleyken sana mutlu ol demek gelmiyor içimden.Günleri gecelere ekleyerek ilmek ilmek sevdamı örerek beklerken içimde gülüşen çocukların gelmediğin için suskun kalışını...
  2. BaŞka Bayram

BaŞka Bayram

BAŞKA BAYRAM Bir bayram sabahı imiş. Günlerden Cuma, aylardan kasım, mevsimlerden de sonbaharmış. Havada yağmur bulutları geziyormuş. Herkes ve her şey bayram olduğu için çok mutluymuş. O sabah Efil erkenden uyanmış. Akşamdan hazırladığı bayramlıklarını sandalyenin üzerinden özenle almış. Beyaz çorabını, kırmızı çiçekli pantolonunu, pembe çizgili kazağını önce okşamış, sonra da giymiş....
  3. Evde Başka Okulda Başka

Evde Başka Okulda Başka

Çocukların evde başka okulda başka olmaları,bir ölçüye kadar normal karşılanabilir. Çünkü çocuk için ev ve okul iki farklı dış dünya ve kişiliğin bir parçası da ,bireyin kendini dış dünyaya uydurma sürecinde oluşuyor.Hepimiz birazda bizden beklendiği gibi hissediyor ve davranıyoruz. İlişkilerimizi şu yada bu ölçüde maskeler ardında yönlendiriyoruz.Kişiliğimizin günlük yaşamın...
  4. Başkan

Başkan

Rüyada kendinizi bir kuruma, bir daireye, bir yere baskan oldugunu görmeniz, yükselme hirsinizin çok olduguna, fakat bu arzunuzun size faydasindan daha çok zarari dokunacagina isarettir. Rüyada bir baskan ile tanisip konustugunu gör-mek ise, arkadaslarinizla, dostlarinizla veya is ortaklarinizla aranizda büyük anlasmazliklar çikacagina yorumlanir.
  5. yanımdaki başka kalbimdeki başka.

yanımdaki başka kalbimdeki başka.

Biliyorum bunları okurken güleceksin hatta acıyacaksın bana hani sondu bir daha yazmayacaktın diyeceksin. Yazmamalıyım aslında yazmamam gerekiyor ama ben herkesten saklanmış bir kitabın arasına gizlediğim kağıda yazıyorum kimse bilmesin istiyorum hala sana yazdığımı. Biri var hayatımda biliyormusun biri var. Beni çok sevdiğini söylüyor. Bana şiir yazmış gece yıldızları izledik beraber cama...

Sayfayı Paylaş