gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

baska yer bulamamıs

Konu, 'Çöplük' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: baska yer bulamamıs

:haha:
    daha ucuza gelise bizde denesek

3. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Allahim yaa ne diyecegimi bilemiyorum...

4. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

e var bunda adam doğal yakıt üretiyo

5. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

delilik ya...:):):):):):):):):)ama dogal yol :):):):):):)paylasım için saol canım

baska yer bulamamıs konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. baska dua bilmezmisin

baska dua bilmezmisin

BAŞKA DUÂ BİLMEZ MİSİN? Bir şahıs, Harem-i Şerîfin kapısında, Ey doğrulara yardım eden, haramlardan kaçınanları koruyan Allâhım!.. diyerek hep aynı duâyı okuyordu. Ona, Sen başka duâ bilmez misin? dediler. O şöyle açıkladı, bu duâyı tekrar etme sebebini: Ben Beyt-i Şerîfi tavâf ederken ayağıma takılan bir şeyi eğilip aldım. Bir de baktım ki, içinde bin altın bulunan bir kese. Şeytanımla...
  2. Senden baska yar bilmem

Senden baska yar bilmem

senden baþka yar bilmem ömür boyu gözüme bak de yeter bakarým baþým gözüm üstüne ister aþk denizine ister hicran gölüne ak de yeter akarým baþým gözüm üstüne yýlda bir olsa bile seviyorum de hele senden gelmiþse eðer sefadýr bana çile yalnýz kalbimi deðil koca dünyayý yak de yeter yakarým baþým gözüm üstüne yeterki sen bekle de hiç kalýr sabýr taþý küçük bir umut bile olur gönül...
  3. Bunlar baska sözler ya

Bunlar baska sözler ya

başka sözler HiçKimse ßeni HayaTından Tamamen SiLemez...iziM KaLır Ya Yüreğinde Yada ßedeninde...Yüreğin YoKsa Rahat oL..iziM ßedeninde!!!.. Sen nefes aldigin surece,,, Ruhun bu dunyayi terk etmedigi muddetce Benim her aldigim soluk her yasadigim dakikada.. Her aklima geldigin anda,, HiC BiR ZaMaN uNuTMa Nefretim SaNa,,!! Belki uNuTMaZSiN aMa aLiSirSiN DiYoRLaR.. aLiSmaK UnUTMaKTaN...
  4. ama bu perdeler baska

ama bu perdeler baska

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş