gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Başkası olma kendin ol!

Konu, 'Kadınca' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

[​IMG]Başkası olma kendin ol! * Kişisel zevklerinizi ve sevmediklerinizi belirleyin ve tavrınızı koyun.
    * Emin olmadıkça ve hazır değilseniz fedakarlık yapmayın.

* Doğal halinizden ödün vermeyin.

* Birileri işinize burnunu sokuyorsa, onlara açıkça bunu istemediğinizi söyleyin.

* Kontrolün tamamen sizin elinizde olmasından kaçının. Her kararı sizin vermenizin beklenmesi özgürlüğünüzü elinizden alacaktır.

* Beklentilerinizin her zaman karşılanamayacağını bilin ve gerektiğinde kendinizle yetinin.

* Sırf eşinizin mutluluğu için 'seni seviyorum' demeyin. Bu, onu aldatmak demektir.

* Kısa bir süre yalnız kalmak istiyorsanız bunu açıkça söyleyin.

* Her şeyi eşinizle paylaşmak zorunda değilsiniz. Önemli olan onu incitmemenizdir.

* Eşinizin ailesinden ve arkadaşlarından sevmediğiniz kişileri ona nazik bir dille söyleyin. Fakat tavrınız çok ince bir çizgi üzerinde olmalıdır. Eşinizin o kişiyle ilgili hassasiyeti çok önemlidir. İşe yararsa sizi onlarla yalnız bırakmaz.

* Tavsiyelerle hareket etmeyin. Başka insanların tecrübesi sizi kurtarmayabilir. En doğrusunu siz biliyorsunuz.

* Son sözü siz söylemek zorunda değilsiniz ama fikrinizin olduğu konuda etkinizi gösterin. Alınan kararda sizin de payınız olsun.

* Prensiplerinizden ödün vermeyin.

* Onu kıskandırmak için karakterinizin dışında davranışlar göstermeyin, çünkü eşiniz sizi, siz olduğunuz için seçti

2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Başkası olma kendin ol!
    emegine saglik canim benim...

Başkası olma kendin ol! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne Ol,Ne Olma

Ne Ol,Ne Olma

İtil, atıl ama SATILMA! Doğrul, devril ama EĞİLME! Seslen, uslan ama YASLANMA! Yaklaş, konuş, tanış ama UZAKLAŞMA! Okumaktan zarar gelmez ama LANET OKUMA! Zulmü devir, nefsi devir ama ÇAM DEVİRME! Ev al, araba al, abdest al ama BEDDUA ALMA! Rakibini geç, sınıfını geç ama GÜLÜP GEÇME! Elini aç, gözünü aç, kapını aç ama AĞZINI AÇMA! Hedefe koş, cihada koş, yardıma koş ama ORTAK KOŞMA!...
  2. Kibariye - Ecel Olsun Bana Senden Başkası

Kibariye - Ecel Olsun Bana Senden Başkası

Kapansın yollarım sensiz gidersem Son gülüşüm olsun sensiz gülersem Kahrolayım senden başka seversem Ecel olsun bana senden başkası Haram olsun bana senden başkası İlk ve son sevgilim gerçek aşkımsın Bugünüm yarınım derdim kahrımsın Değişmez kaderim alın yazımsın Ecel olsun bana senden başkası Haram olsun bana senden başkası Kör olsun gözlerim ele bakarsam Sensiz olan bir tek hayal kurarsam...
  3. kendi kuaförünüz olun

kendi kuaförünüz olun

perma nasıl bozulur Bazı kadınlar vardır kuaförden çıkmış sanırsınız.Ama kendi yapmıştır saçlarını...Biraz çabayla biz de o kadınlardan olabiliriz...Neden olmasın:laugh: Boya zamanı gelmiş saç diplerini maskarayla boyayarak, uzamış kakülleri zigzaglar halinde kendiniz keserek ya da yoğunlaşan kırıkları spreyleyip içe kıvırarak saçlarınızı kamufle edebilirsiniz. Günümüzün geniş saç...
  4. Eşim Olma, Karım Ol ?

Eşim Olma, Karım Ol ?

esim olma karim ol, esim olma, esim ol, karim ol, evlilik, konulari burada melekler Merhaba Melekler, Evlilikle ilgili cok hos bir yaziyi sizinle paylasmak istedim... Eşim olma, karım ol! Bakma daha ilkel durduğuna sen, ruhu vardır kelimelerin. “Karı-koca” “eş”ten daha çok şey anlatır. Hatta belki bize unutulmuş bir şeyi söyler. Sahi, biliyor musun? Neden erkeğe “koca”, kadına da “onun...

Sayfayı Paylaş