gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

başkasını seviyorsun!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

başkasını seviyorsun ben seni seviyorum sen başkasını ben seni sen seviyorsun severken başkasını seviyorsun bir başkası için çarpıyor kalbin
    gözlerinde bir başkasının hayali
    kalbinde bir başkasının ismi
    onu çok seviyorsun, belli
    benim sana baktığım gibi bakıyorsun ona
    benim sana baktığımdan habersiz
    mutlusun onun yanında, belli
    gözlerin parlıyor onunlayken
    belki de geceleri onu düşünüp uyuyamıyorsun
    senin hayalinle uyuduğumdan habersiz
    ben sana yaklaşamazken
    sen onun yanından ayrılmak istemiyorsun hiç
    o da şeker bir kız aslında
    iyi birine benziyor
    ama sevemiyorum bir türlü
    yine de kızgın değilim
    kızamam ki
    sevmenin ne olduğunu biliyorum çünkü
    benim için artık hiç umut kalmadı
    mutlu olmanı dilemekten başka
    yapacak hiçbir şey yok!!!

başkasını seviyorsun! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seviyormuş...

seviyormuş...

Günlerden bir gün, evrenin bir noktasında, küçük bir tırtıl gözlerini hayata açmış. Doğal içgüdüleri ile hemen beslenmeye başlamış. Ne bulursa yemiş. Bir süre sonra, yeterince büyüdüğünde, kendine güvenli bir yer bulup, bir koza örmeye başlamış. Bu kozanın içinde geçirdiği uzunca bir sürenin sonunda da, rengarenk kanatlı bir kelebek olup çıkmış. Minik kelebek, uçabiliyor olmanın da verdiği...
  2. Evde Başka Okulda Başka

Evde Başka Okulda Başka

Çocukların evde başka okulda başka olmaları,bir ölçüye kadar normal karşılanabilir. Çünkü çocuk için ev ve okul iki farklı dış dünya ve kişiliğin bir parçası da ,bireyin kendini dış dünyaya uydurma sürecinde oluşuyor.Hepimiz birazda bizden beklendiği gibi hissediyor ve davranıyoruz. İlişkilerimizi şu yada bu ölçüde maskeler ardında yönlendiriyoruz.Kişiliğimizin günlük yaşamın...
  3. Başkan

Başkan

Rüyada kendinizi bir kuruma, bir daireye, bir yere baskan oldugunu görmeniz, yükselme hirsinizin çok olduguna, fakat bu arzunuzun size faydasindan daha çok zarari dokunacagina isarettir. Rüyada bir baskan ile tanisip konustugunu gör-mek ise, arkadaslarinizla, dostlarinizla veya is ortaklarinizla aranizda büyük anlasmazliklar çikacagina yorumlanir.
  4. Seviyorum....

Seviyorum....

Masum bir merhaba ile baslamisti sevdamiz.nereden bilebilirdim ki icim de esen ruzgarin deli firtinalara yakalanip beni oradan oraya savuracagini... Leylayi kiskandiran bir ben olmustum. her sey yolunda giderken tersine donen hayat... Sen sevmeyi bilmeyen,tas kalplinin tekisin sen,seveni goremeyecek kadar korsun... Sen sevgiden anlamayan,insani yikip gecen yikici felaketsin.Of cekiyorum ve...
  5. seviyorum=)

seviyorum=)

aşkımı çookk seviyorum :) ==)) (mehmet&zümer)

Sayfayı Paylaş