gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Başkasının Olan

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Meleklerin bile çaresizlikten ağladığı bir aşk benim ki;karşılığı olmayan herşey gibi,gerçekten imkansız olanlar gibi.Başkasının olan bir kalbi istemişim meğer;bilmeden.Titriyorum bunları yazarken ve ağlamaya hazır bir bulut gibi gözlerim.Bir yanardağ gibiyim artık,heran patlayabilecek,suskun olduğunda bile etrafına korku salan,bir yanardağ.O lavlarıyla korkutuyorken etrafındakileri,ben duygularımın ateşiyle ürpertiyorum yakınımdakileri.[/FONT] [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif] Anlayamıyorum kendimi bu aralar,tanıyamıyorum yüzümü;baktığımda aynaya.Ateşin etrafında dönen pervane gibiyim;o nasıl ateşin parlaklığına kanıyorsa ve nasıl;her yaklaştığında ateşe artan sıcaklığı ateşin aşkı sanıyorsa ;ben de öyleyim.Her yaklaştığımda başkasına adanan o kalbe,sıcaklığı aşk zannediyorum.Yanacağım biliyorum.[/FONT] [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Ama;devam edeceğim o kalbe yaklaşmaya;[/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Çünkü ben o ateşle yanmak istiyorum[/FONT]

alıntı........

Başkasının Olan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilkbahar başka

ilkbahar başka

doğa kendini yeniliyor, çetin kıştan sonra yine de varım burdayım diyen çiçekler ağaçlar herşeye meydan okuyor gibi doğayla birlikte insan da kendini yeniliyor ilkbaharda
  2. Evde Başka Okulda Başka

Evde Başka Okulda Başka

Çocukların evde başka okulda başka olmaları,bir ölçüye kadar normal karşılanabilir. Çünkü çocuk için ev ve okul iki farklı dış dünya ve kişiliğin bir parçası da ,bireyin kendini dış dünyaya uydurma sürecinde oluşuyor.Hepimiz birazda bizden beklendiği gibi hissediyor ve davranıyoruz. İlişkilerimizi şu yada bu ölçüde maskeler ardında yönlendiriyoruz.Kişiliğimizin günlük yaşamın...
  3. Devlet başkanı

Devlet başkanı

Devlet başkanını ikram ve ihsanda bulunurken ya da sevinçli görmek hayra, onu üzgün ve gazaplı yahut periyşan bir vaziyette görmek kendisi ve ülkesi için şerre; Devlet başkanı görmek bazen bekar için evlermeye, evli kimse için hayra ve dünyalığını düzellmesine; Kendini devlet başkanına yakın görmek bir zulme ortak ve yandaş olmaya, azap ve uhrevi sıkıntılara delalet eder. ( Ayrıca Bakınız;...
  4. Başkan

Başkan

Rüyada kendinizi bir kuruma, bir daireye, bir yere baskan oldugunu görmeniz, yükselme hirsinizin çok olduguna, fakat bu arzunuzun size faydasindan daha çok zarari dokunacagina isarettir. Rüyada bir baskan ile tanisip konustugunu gör-mek ise, arkadaslarinizla, dostlarinizla veya is ortaklarinizla aranizda büyük anlasmazliklar çikacagina yorumlanir.
  5. yanımdaki başka kalbimdeki başka.

yanımdaki başka kalbimdeki başka.

Biliyorum bunları okurken güleceksin hatta acıyacaksın bana hani sondu bir daha yazmayacaktın diyeceksin. Yazmamalıyım aslında yazmamam gerekiyor ama ben herkesten saklanmış bir kitabın arasına gizlediğim kağıda yazıyorum kimse bilmesin istiyorum hala sana yazdığımı. Biri var hayatımda biliyormusun biri var. Beni çok sevdiğini söylüyor. Bana şiir yazmış gece yıldızları izledik beraber cama...

Sayfayı Paylaş