gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Başkentte elektrik kesintisi

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Dağıtım şebekelerindeki yıllık periyodik işletme, bakım, onarım ve tesis çalışmaları nedeniyle 28-29 Kasımda Ankara'nın bazı yerlerine elektrik verilemeyecek.

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş'den yapılan açıklamaya göre, 28 Kasım Cuma günü Çubuk'ta 12.00-13.00 saatleri arasında, Çubuk Yem Fabrikası, Ağılcık Mahallesi ve civarı ile Keçiören'de 10.00-15.00 saatleri arasında, Pursaklar Öztürk Sokak, Camcı Sokak ve Belediye Caddesi elektrik alamayacak.

29 Kasım Cumartesi günü, Elmadağ'da 09.00-14.00 saatleri arasında, Hasanoğlan, Yeşildere ve Lalahan beldelerine elektrik verilemeyecek.

28 ve 29 Kasım'da, iki gün süreyle 09.00-14.00 saatleri arasında, Çankaya'da Ema Havuzlu Konuklar, İş Köy, İş Düş Kent, Sukent, Gazililer, Koru, Yeni Anadolu, Öz Doya sitelerinde elektrik kesintisi uygulanacak.

sabah.com

Başkentte elektrik kesintisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ankara'da 8 Ağustos Cuma gün elektrik kesintisi

Ankara'da 8 Ağustos Cuma gün elektrik kesintisi

Dağıtım şebekelerindeki yıllık periyodik işletme, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 8 Ağustos Cuma günü Ankara'nın bazı yerlerinde elektrik kesintisi uygulanacak. Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş'den yapılan yazılı açıklamaya göre, 8 Ağustos Cuma günü elektrik kesintisinin yapılacağı yerler ve saatleri şöyle: Çankaya'da 09.00-14.00 saatleri arasında; Söğütözü Mahallesi Çitosan Lojmanları,...
  2. İstanbulda ELektrik Kesintisi

İstanbulda ELektrik Kesintisi

BAKIRKÖY ve Güngören işletme müdürlüklerince yapılacak çalışmalar nedeniyle, 13-19 Ekim tarihleri arasında elektrik kesintisi uygulanacak. Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş’den yapılan yazılı açıklamaya göre, kesinti programı şöyle: 13 Ekim-09.00-15.00 arası; Zeytinburnu Kazlıçeşme Mahallesi, Yedikule halı sahaları, BP benzin istasyonu, Turkcell baz istasyonu ve civarı. 14 Ekim-09.00-16.00...
  3. Başkent'te elektrik kesintisi

Başkent'te elektrik kesintisi

23, 24 ve 25 Şubatta, Ankara'nın bazı yerlerinde elektrik kesintisi uygulanacak. Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş'den yapılan açıklamaya göre, elektrik alamayacak yerler, tarih ve saatleri şöyle: 23 Şubat Pazartesi günü, Çankaya'da Ümitköy Mahallesi Hekimköy, 10. Cadde ve civarı, 09.00-14.00 saatleri arasında, Keçiören'de Yayla Mahallesi 24, 41. sokaklar ve civarı, 10.00-15.00 saatleri...
  4. İstanbul'da Elektrik Kesintisi Olacak Yerler nereler acaba

İstanbul'da Elektrik Kesintisi Olacak Yerler nereler acaba

kızlar istanbul da bir kaç gün üst üste elk gidecekmiş acaba İstanbul'da Elektrik Kesintisi Olacak Yerler nereler hangi ilçelerde elektrik gidecek bilen varsa yazsın da önlem alalım.
  5. İstanbul'da Elektrik Kesintisi 18 Nisan 2014

İstanbul'da Elektrik Kesintisi 18 Nisan 2014

istanbul elektrik kesintisi, elektrik kesintisi istanbul, elektrik kesintisi 18 nisan 2014 Sevgili melekler, yarın yani 18 Nisan 2014 cuma günü İstanbul'da bazı semtlere elektrik verilemeyecek. 18 Nisan 2014 cuma günü elektrik verilemeyecek semtler Ümraniye, Adalar, Beykoz, Kadıköy ve Sancaktepe'nin bazı mahalleleri... İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.'nden yapılan...

Sayfayı Paylaş