gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Başkent'te elektrik kesintisi

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

23, 24 ve 25 Şubatta, Ankara'nın bazı yerlerinde elektrik kesintisi uygulanacak. Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş'den yapılan açıklamaya göre, elektrik alamayacak yerler, tarih ve saatleri şöyle:
    23 Şubat Pazartesi günü, Çankaya'da Ümitköy Mahallesi Hekimköy, 10. Cadde ve civarı, 09.00-14.00 saatleri arasında,

Keçiören'de Yayla Mahallesi 24, 41. sokaklar ve civarı, 10.00-15.00 saatleri arasında,

Haymana'da, Emirlerkesikkavak Köyü, 10.00-15.00 saatleri arasında,

24 Şubat Salı günü, Keçiören'de Yayla Mahallesi 20, 23, 25. sokaklar ve civarı, 10.00-15.00 saatleri arasında,

Pursaklar'da, Yakutiye, Yıldırımkent, Küçükçınar yapı kooperatifleri ve civarları, 10.00-15.00 saatleri arasında,

Çubuk'ta, Barbaros Mahallesi Sultan Ahmet, Beyyeri, Kurbantepe, Şehit Ahmet Aydoğan caddelerinin bir bölümü, Esentepe Cami ve civarı, Osmanlı, Osmanlı 3, Baraj, Ceviz, Beyazıt, Funda, Yıldırım, Burcu, Oğuz, Sedef, Feyza, Sakarya, Manolya, Gaye, Baki, Bahar, Çalışkan, Beyler, Şehit Selami Şahin sokaklar, 09.00-12.00 saatleri arasında,

Kızılcahamam'da, Gebeler, Berçin Yayalar, Berçin Çatak, Gerede Demirler köyleri, Şahinler Köyü ve mahallesi, TCK Akyarma Bakımevi, Mokamp Tesisleri, Orman İşletme Müdürlüğü Şahinler Fidanlığı, Zeki Şahin Dağ Evleri, Çamlıdere Trafik İstasyonu, 09.00-14.00 saatleri arasında,

25 Şubat Çarşamba günü, Keçiören'de, Yayla Mahallesi 24, 51. sokaklar ve civarı, 10.00-15.00 saatleri arasında,

Çubuk'ta, Cumhuriyet Mahallesi Endüstri Sokağın bir bölümü, 09.00-12.00 saatleri arasında,

Kızılcahamam'da, Pazar Kınık, Pazar, Saraç, Taşlıca, Başören, köyleri, Yukarı Karaören, Otacı, Balcılar köyleri ve mahalleleri, 09.00-14.00 saatleri arasında.

Başkent'te elektrik kesintisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstanbulda ELektrik Kesintisi

İstanbulda ELektrik Kesintisi

BAKIRKÖY ve Güngören işletme müdürlüklerince yapılacak çalışmalar nedeniyle, 13-19 Ekim tarihleri arasında elektrik kesintisi uygulanacak. Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş’den yapılan yazılı açıklamaya göre, kesinti programı şöyle: 13 Ekim-09.00-15.00 arası; Zeytinburnu Kazlıçeşme Mahallesi, Yedikule halı sahaları, BP benzin istasyonu, Turkcell baz istasyonu ve civarı. 14 Ekim-09.00-16.00...
  2. Başkentte elektrik kesintisi

Başkentte elektrik kesintisi

Dağıtım şebekelerindeki yıllık periyodik işletme, bakım, onarım ve tesis çalışmaları nedeniyle 28-29 Kasımda Ankara'nın bazı yerlerine elektrik verilemeyecek. Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş'den yapılan açıklamaya göre, 28 Kasım Cuma günü Çubuk'ta 12.00-13.00 saatleri arasında, Çubuk Yem Fabrikası, Ağılcık Mahallesi ve civarı ile Keçiören'de 10.00-15.00 saatleri arasında, Pursaklar Öztürk...
  3. Başkent'te su kesintisi

Başkent'te su kesintisi

Bağlantı çalışması nedeniyle 17 Şubat Salı günü Çankaya'nın bazı mahallelerine su verilemeyecek Ankara Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Şehit Cengiz Karaca, Akpınar, Karapınar, Birlik, Kırkkonaklar, Sancak, Hilal, Naci Çakır ve İlk Adım mahallelerinin tamamı ile Yıldızevler, Şehit Cevdet Özdemir, Gökkuşağı ve Huzur mahallelerinin üst kotları, 17...
  4. İstanbul'da Elektrik Kesintisi Olacak Yerler nereler acaba

İstanbul'da Elektrik Kesintisi Olacak Yerler nereler acaba

kızlar istanbul da bir kaç gün üst üste elk gidecekmiş acaba İstanbul'da Elektrik Kesintisi Olacak Yerler nereler hangi ilçelerde elektrik gidecek bilen varsa yazsın da önlem alalım.
  5. İstanbul'da Elektrik Kesintisi 7 Nisan 2014

İstanbul'da Elektrik Kesintisi 7 Nisan 2014

istanbul kesintisi, 7 nisan 2014 istanbul kesintisi, istanbul 7 nisan elektrik kesintisi Sevgili melekler, 7 Nisan pazartesi günü İstanbul'un bazı ilçelerinde elektrik kesintisi olacak. İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi, 7 Nisan 2014 pazartesi günü yapılacak elektrik kesintisinden etkilenecek bölgeleri açıkladı. Açıklamaya göre Ataşehir'de, 7 Nisan Pazartesi günü...

Sayfayı Paylaş