gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

basketbol saha maket yapımı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

lütfen bana yardımm et!

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

3. kayıtsız üye

kayıtsız üye Forum Okuru

banada yardım edin lütfen acil yarın gitcek

basketbol saha maket yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yapımı 4 yıl süren kabe maketi

yapımı 4 yıl süren kabe maketi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Basketbol Saha Ölçüleri

Basketbol Saha Ölçüleri

basketbol saha ölçüleri basketbol sahasının ölçüleri sahası sahasının krokisi basketbolun saha Boyutlar : Alanın boyutları değişiklik göstermekle birlikte, ideal boyutlar 26 m x 14 m’dir. Oyun alanı bir orta çizgiyle ikiye ayrılır. Bu çizginin tam ortasında, orta yuvarlak denen bir daire çizilidir. Basketbol alanının karşılıklı olarak kısa kenar çizgilerinde birer pota bulunur. Pota, kenar...
  3. Maket

Maket

Rüyada bir maket görmek , uğursuzluk haberi olarak yorumlanır. Rüyada maket görmek, kötü haber olarak yorumlanır. Rüyada görülen maketler, gelir getiren mal, emlak gibi şeylerdir.Rüyada bir projenizi daha verimli hale getirmek için maketini de yapmaya çalistiginizi veya bir maket üzerinde inceleme yaptiginizi görmek düsünmekte oldugunuz bir isin yapildigi takdirde size çok fayda getirecegine...
  4. Karton'dan okul maketleri yapımı

Karton'dan okul maketleri yapımı

karton maket yapımı okul maketi yapımı okul maketleri kartondan maket Yapılmış olan bir kaç maketi sizlerle paylaşmak istiyorum arkadaşlarım belki maket yapacak kişiler için güzel olur diye düşünüyorum.
  5. Programı maketle yaptı

Programı maketle yaptı

Adana'da yerel yayan yapan Kanal A'da televizyon tarihinin en ilginç programlarından birine imza atıldı. Kanal A TV Genel Yayın Yönetmeni Acar Filiz'in yönettiği, 3 gazetecinin de sorularıyla katkı verdiği ‘Bir Ters Bir Düz’ programı, dün akşam canlı yayınlandı. Her hafta farklı konukları ağırlayan programın dün akşamki canlı yayın konukları ise cansız maketler oldu. Program yönetmeni...

Sayfayı Paylaş