gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Basketbolda Devre Arası Kaç Dk

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Basketbolda Devre Arası Kaç Dk arkadaşlar devre arasının kaç dakika olduğunu bilen varsa bir zahmet yazsın bana

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Basketbolda Devre Arası Kaç Dk Basketbolda Devre Arası Kaç Dakikadır

Oyun, 10'ar dakikalık dört periyottan oluşur. Beraberlik durumunda uzatma periyodu oynanır. Her takım ilk üç periyotta ve uzatma periyodunda 2'şer dakikalık bir, dördüncü periyotta iki mola hakkına sahiptir. İkinci ile üçüncü periyot arasında 15 dakikalık devre arası verilir.

Basketbolda Devre Arası Kaç Dk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kısa devre

kısa devre

tıkla oyun oyna... mause'yle aşagı yukarı klevye sag sol la sag ve sola dönme..
  2. Basketbol

Basketbol

Basketbol, dünyanın her yerinde her seviyedeki milyonlarca insanın oynadığı veya seyirci olarak izlediği popüler bir spor dalıdır. Bu kadar talep gören bu spor dalının nasıl doğduğunu ve nasıl bu kadar hızlı yayıldığını biliyor musunuz? Tarihte ilk bilinen basketbola benzer bir oyunun, Amerika' da Kızılderililer tarafından basit olarak oynandığı belirtilmektedir. Basketbolun bugünkü durumuna...
  3. Basketbol Federasyonu

Basketbol Federasyonu

Uluslararası Basketbol Federasyonu (Fransızca: Fédération Internationale de Basketball Association), yaygın olarak bilindiği haliyle FIBA ulusal basketbol organizasyonların federasyonundur. Uluslararası basketbol yarışmalarını yönetim sorumluluğu FIBA’dadır. Daha önce bilindiği haliyle Fédération Internationale de Basketball Amateur (yani FIBA), 1989 yılında resmi isminden Amatör...
  4. kaç dk kaldı su dersin bitmesine

kaç dk kaldı su dersin bitmesine

Oğrenci 1 - Kac dakika kaLdi ?? Öğrenci 2 - 35 .. Öğrenci 1 - Kac dakika kaLdi ?? Öğrenci 2 - HaLa 35 .. Öğrenci 1 - Kac dakika kaLdi ?? Öğrenci 2 - 34 .. Öğrenci 1 - Kac dakika kaLdi ?? Öğrenci 2 - 34 uLan 34 aL su saati ben uyuyorum .. Öğrenci 1 - .. Öğrenci 1 = Kaç dk var ?? Öğrenci 2 = hmm [saate bakar] kaçta caLıyodu ?? Öğrenci 1 = bi dk [iLk dersten başLar hesapLamaya] Öğrenci 2 =...
  5. Basketbol kuralları

Basketbol kuralları

basketbol oyun kuralları nelerdir basketbol oyun kuralları nelerdir lütfen kızlar bilgi verin baskete yazıldım bari kuralalr budan öğrenim.

Sayfayı Paylaş