gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Basketbolda rakibi yakından takip etmeye ne denir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba millet Basketbolda rakibi yakından takip etmeye ne denir bilen var mı

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

basketbolda rakibi yakından takip etmeye dayalı savunma biçimine adam adama denir

Basketbolda rakibi yakından takip etmeye ne denir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadınlara neden ŞEYTAN denir???

kadınlara neden ŞEYTAN denir???

şeytan kadınlarla ilgili sözler şeytan ve kadınla ilgili sözler kadın ve sözleri kadın sözleri şeytanla Kadınlar üzerine bir çok söz okudum çoğu bana saçma geldi ama burda yazılanlar gayet açık ve net:)Kadınları en iyi anlatan sözler bunlar bence.Özelliklede kadınlara''şeytan'' denilmesinin sebebini çok iyi anladım.Sizde merak ediyorsanız sözleri okuyun ve son söze dikkatinizi verin:ehi:...
  2. Hindiye Neden Turkey Denir?

Hindiye Neden Turkey Denir?

Kızlar biliyorsunuz bazı ülkelerde hindilere Turkey deniyor...Peki bunun nedenini hiç düşündünüzmü?... Özellikle ABD’de Hıristiyanların şükran günlerinin önemli bir sembolü olan hindi aslında Amerika kıtasının yerlisidir… Vahşi hindi cinsleri Kristof Kolomb kıtayı keşfetmeden de önce Kuzey Amerika’da yaşıyordu Hatta Avrupa’dan Güney Amerika’ya ilk gelenler Azteklerin bir cins hindi ırkını...
  3. Müekked sünnet neye denir

Müekked sünnet neye denir

Müekked sünnet nedir neye denilmektedir hakkında bilgi rica ediyorum.
  4. genetik kopyalamaya ne denir

genetik kopyalamaya ne denir

genetik kopyalamaya ne denir ? arkadaşlar lütfen çabuk cevap verin genetik kopyalamaya ne denir
  5. basketbol oyun kuralları nelerdir

basketbol oyun kuralları nelerdir

basketbol oyun kuralları nelerdir kızlar baskete başladım ama önceden yani sizlerin vereceği bilgilerle kendimi daha da iyi geliştirmek istiyorum

Sayfayı Paylaş