gebe
  1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

Baskı

Konu, 'A-B' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

Rüyada baskı yapılırken görmek,İlmi alanda önemli bir başarıdır. Rüyada baskı yapılırken görmek,İlmi alanda önemli bir başarıdır.

Baskı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fazla Baskı Çocuğu Pısırıklaştırır

Fazla Baskı Çocuğu Pısırıklaştırır

Gevşek tutum nasıl zararlıysa aşırı baskıcı tutum da bir o kadar olumsuz sonuçlar doğurur. Çocuklarına karşı baskıcı ve otoriter tutum sergileyen anne-babalar bir şekilde çocuğun kişiliğini hiçe saymış olurlar. Bu tarz davranış modelinde anne-baba, çocuğu kendi dünyalarında yaşattıkları ideal kalıplara sokma niyetinde bulunduğundan davranışlarını sıkı bir kontrol altına alırlar. Onun her türlü...
  2. 'Dini Baskı Okul Değiştirtti'

'Dini Baskı Okul Değiştirtti'

Amasya Anadolu Kız Meslek Lisesi'ndeki 4 kız öğrencinin gördükleri 'dini baskı' nedeniyle bu okulu bırakıp Aydınca bedesindeki liseye kayıt yaptırdığı iddia edildi. Amasya Eğitim-Sen Şube Başkanı Kamil Terzi, Milli Eğitim Müdürlüğü’ne şikayet dilekçesi verdiklerini söyledi. Milli Eğitim Müdürü Necati Akkurt, iddialar üzerine okulda ve pansiyonunda 'habersiz' denetim yapıldığını, soruşturmanın...
  3. çocuklara evde baskı yapmayın

çocuklara evde baskı yapmayın

Çocuklara 'yapma, etme' deme yerine, yaptığı güzel şeylerin takdir edilmesi gerektiğini belirten uzmanlar, anne-babaların çocuğun yanında iken kesinlikle birbirlerini incitici sözler söylememesi gerektiğini bildirdi. Burdur'un Gölhisar ilçesinde eğitim Bir-Sen temsilciliği tarafından Belediye Düğün Salonu'nda 'Aile İçi İletişim' konulu konferans düzenlendi. Eğitimci Yazar Yrd. Doç. Halit...
  4. Kendinize Yaptığınız Baskıdan Kurtulun

Kendinize Yaptığınız Baskıdan Kurtulun

KENDİNİZE YAPTIĞINIZ BASKIDAN HEMEN KURTULUN! Yazan: Elvan Demirkan Yarattığınız stresin vücudunuzda kronikleşmesini engelleyebilirsiniz. Dolan deponun bir şekilde boşaltılması gerekiyor. Vücut rahatladıkça patlama ihtiyacı azalır. Böylelikle kendimize çok daha az zarar veririz. Süregelen bilimsel araştırmalarla tıp bilgisi geliştirildiği halde, sağlıklı yaşamak için bildiğimiz...
  5. AIG'in üzerindeki baskı artıyor

AIG'in üzerindeki baskı artıyor

AIG'de gerçekleşen prim ödemelerine öfkelenen ABD Başkanı, primleri geri almak için baskıyı yoğunlaştırdı. Hazine Bakanı Timothy Geithner, Kongre liderlerine yazdığı mektupta, 165 milyon dolar tutarındaki primlerin, hükümetin AIG'e kurtarma paketi kapsamında vereceği 30 milyar dolardan düşürüleceğini ifade etti. Mektupta, şirketin ödediği primleri Hazine'ye vermesi için AIG'e sözleşme...

Sayfayı Paylaş