gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Başlamış gebeliği önleyen iğneler var mıdır?

Konu, 'Gebelik' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

HALK arasında bazı hormon preparatlarının başlamış gebeliği önlediğine inanılır. Birçok gebe kadın eczanelerden bu iğneleri alarak kullanırlar. Böyle bir iğne yoktur, üstelik bu hormonlar düşük yapmadıkları gibi genellikle de çocukta bazı sakatlıklar yapabilme riski de taşır. Bu bakımdan hekime danışmadan bu tip uygulamalardan kaçınmak gerekir. Bu da ancak hekimin yapacağı iştir. Ne kadar bilgili ve tecrübeli olursa olsun, hiç kimse kendini hekimin yerine koymamalıdır.

Başlamış gebeliği önleyen iğneler var mıdır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. clexane 4000 kan sulandırıcı iğne kullanan var mı ?

clexane 4000 kan sulandırıcı iğne kullanan var mı ?

clexane 4000 clexane kan sulandırıcı iğne nedir 04 sevgili melekler bir önceki hamileliğimin kötü sonuçlanması sebebiyle doktorum bu sefer clexane iğne yazdı hergün bir tane göbekten yapıyorum. merak ettim daha önce benim kullandığı iğneden kullanan varmı? göbeğinde herhangi bi morartı şişlik falan meydana gelen. benim şuan iğne olan yerlerde ağrı mevcut. Rabbim bu sefer bu kadar sıkıntının...
  2. erken doğum riskine karşı ciğer geliştirici iğne kullanan var mı ??

erken doğum riskine karşı ciğer geliştirici iğne kullanan var mı ??

merhaba kızlar ben suan 29+1 haftalık hamileyim birinci gebeliğim 33 hafta sürdü oğlum erken doğdu o yüzden suan da erken doğum riskim var ve doktorum ciğer geliştirici iğne vericek bu hafta bu konuda bilgisi olan varsa bana yardım edebilir mi çok endişeliyim yaa
  3. Clearblue dijital gebelik testi kullanan var mı

Clearblue dijital gebelik testi kullanan var mı

Kızlar Almanyadaki bi akrabam Clearblue marka dijital gebelik testi kullanmamı tavsiye etti acaba türkiyede herhangi bir yerden satın alabiliyormuyum ? nasıl kullanılıyor bu test. Yani kullandıktan sonra atmıyor muyuz ? Bilgi verirseniz sevinirim.
  4. gebelik - gebe kalmayı kolaylaştıran öneriniz var mı

gebelik - gebe kalmayı kolaylaştıran öneriniz var mı

gebelik gebe kalmayı kolaylaştırmak için önerdiğiniz bi yöntem varmıdır..
  5. Gebelikte Dondurma Yemenin Faydası Var mı?

Gebelikte Dondurma Yemenin Faydası Var mı?

gebelikte dondurma, hamilelikte dondurma yemek, hamilelik ve dondurma Sevgili melekler, sıcak yaz günleri kapıda. Her ne kadar dondurmanın mevsimi artık pek kalmamış olsa da yaz sıcaklar dondurmanın en çok tüğketildiği zamanlar. Bu zamanların gelmesine az bir zaman kala, bu yazı gebe geçirecek meleklerimizin merak ettikleri konulardan biri, gebelikte dondurma yemenin artıları ya da varsa...

Sayfayı Paylaş