gebe
  1. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

başparmak ve işaret parmakları için pırlanta yüzükleri

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında makber tarafından paylaşıldı.

baş parmak yüzükleri baş parmak yüzüğü işaret parmağı yüzükleri yüzük modelleri işaret parmağı yüzük modelleri Başparmak ve işaret parmakları için pırlanta tutkunlarını baştan çıkaracak yüzük tasarımları...

başparmak ve işaret parmakları için pırlanta yüzükleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pırlanta yüzükler

Pırlanta yüzükler

Melişlerim bu yüzüklere bayılacaksınız:)
  2. Assos Pırlanta Yüzük, Küpe ve Alyans Modelleri

Assos Pırlanta Yüzük, Küpe ve Alyans Modelleri

assos alyans modelleri assos alyans modelleri 2010 yüzük altın yüzük modern Assos Pırlanta Yüzük, Küpe ve Alyans Modelleri Assos Pırlanta yeni sezonda, zamana meydan okuyan, feminen ve modern mücevherleriyle göz dolduruyor… Assos, alyans modelleri konusunda 2009 yılında oldukça bol çeşitlilik sunuyor. Assospırlantanın farklı şekilde kullanıldığı alyans, yüzük,...
  3. Yüzük ve İşaret Parmağının Sırrı

Yüzük ve İşaret Parmağının Sırrı

Dün akşam haberlerde izledim bunu çok dikkatimi çekti ve sizlerlede paylaşmak istedim meleklerim.Araştırmalar yapılmış ve parmak uzunluğuna göre kişilik belirlenmiş.Bende haberi ilk duyduğum zaman hemen parmaklarımı kontrol ettim:Dsağ elimle sol elimdeki parmaklarım birbirini tutmadı:Ssağ elimdeki işaret parmağım uzun iKen sol elimdeki işaret parmağım kısa ben nasıl bir kişileğe sahibim...
  4. Serçe ve Yüzük Parmaklarında  Karıncalanma

Serçe ve Yüzük Parmaklarında Karıncalanma

parmaklarda karıncalanma serçe parmak, yüzük parmağı, karıncalanma, neyin belirtisidir, hangi hastalık, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Zaman zaman hepimizde olabilen bir şikayettir parmaklarda karıncalanma..Kendi kendimize teşhisler koymaya çalışırız,oysa en doğrusu en yakın zamanda bir doktora görünmektir.Aşağıda ki makalede serçe ve yüzük parmağında...
  5. Pırlanta Yüzük!

Pırlanta Yüzük!

Sevgili Hanımlar, Anneler ve Anne adayları ;) Dalin'den Anneler için 4-5 haftadır devam eden bir yarışmadan bahsetmek istiyorum."Dalin'le Anneler Bilir" yarışması bir tür doğru mu yanlış mı yarışması aslında hızlı bir şekilde 20 cümlenin doğru mu yanlışmı olduğunu buluyorsunuz. Anne olanlara yapılan ayrıcalık dışında Haksızlık olmasın her annenin zamanı aynı değildir diye de 12...

Sayfayı Paylaş