gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Başrolde aşk yakınlaşma sahnesi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

başrolde aşk, dizisi, yakınlaşma sahnesi, vildan atasever, erdem yener, sahneleri, haberleri burada arkadaşlar.

Ekranların sevilen dizilerinden biri olmayı başaran "Başrolde Aşk" dizisinin, birbirinden nefret eden iki oyuncusu nihayet yakınlaştı. İşte o sahne hakkında haberler Melek'ler:)

TRT 1’de yayınlanan “Başrolde Aşk”taki yangın sahnesi gerçek oldu.
    Erdem Yener, rol gereği tutuşturduğu bezi söndüremeyince panik yaşandı. Bir saatlik aranın ardından yeniden başlayan çekimlerde, senaryo gereği birbirinden nefret eden Vildan Atasever ve Erdem Yener nihayet yakınlaştı.

Başrolde aşk yakınlaşma sahnesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mahsun Kırmızıgül - Başroldeyim

Mahsun Kırmızıgül - Başroldeyim

ruzgar gıbı geldı gectı yıllarım, aynada kendımı tanıyamadım. son bulacak bır gun benımde hayatım, bu fanı dunyada misafirim ben. basroldeyım her sahnede, yanımdakı dostlar nerede?(hic dostum yok hepsi sahte.) dunya denen bu alemde, yalnızları oynuyorum. bir anam var bir cocugum, bir mechule gidiyorum. hayat denen bu oyunda, yalnızları oynuyorum. nice feryat gizli...
  2. Türkiye'nin ilk çocuk sahnesi

Türkiye'nin ilk çocuk sahnesi

Türkiye'nin ilk çocuk tiyatrosu sahnesi, 10 Mart'ta düzenlenecek törenle Kağıthane'de açılacak. Türkiye'nin ilk çocuk sahnesi ''Küçük Kemal Çocuk Sahnesi'', 10 Mart salı günü İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kağıthane Sadabad Sahnesi içinde açılacak. Türkiye'de çocuk tiyatrosunun kurucusu kabul edilen ve ''Çocuklara İlk Tiyatro Dersi'' oyunuyla çocukları tiyatroyla tanıştıran Kemal Küçük...
  3. Adanalı'da başrolde olacaktı

Adanalı'da başrolde olacaktı

atv nin sevilen dizisi Adanalı'da başrol teklifi alan ünlü oyuncu Meltem Cumbul neden bu projede yer almadığını anlattı...... 'TEKLİF ALDIM AMA REDDETTİM!' 'ADANALI'DA OYNAMASI İÇİN YÖNETMEN TAYFUN GÜNEYER'DEN TEKLİF ALDIĞINI SÖYLEYEN MELTEM CUMBUL: TAYFUN BENİ UĞURU OLARAK GÖRÜYOR. AMA O DÖNEM TÜRKİYE'YE DÖNMEYE HİÇ NİYETİM YOKTU!.. Amerika'dan döndükten sonra 'Aşk Yakar' dizisinde...
  4. Başrolde Aşk, üçü bir arada oyuncuları

Başrolde Aşk, üçü bir arada oyuncuları

başrolde aşk oyuncuları trt1 başrolde aşk, başrolde aşk, başrolde aşk dizisi, yeni dizi, trt dizileri, trt1 dizileri, dolunay soysert, vildan atasever, akasya asıltürkmen, başrolde aşk dizisi oyuncuları TRT1 ekranlarında yarın akşam ekranlara yeni bir dizi geliyor Melek'ler. Bu dizinin adı Başrolde Aşk ve dizi oyuncuları ise üçü bir arada gibi adeta :) Ekranların en sevilen kadınları bu...
  5. Yeni Sezon Başrolde Aşk dizisinde Mustafa Sandal bıyıksız

Yeni Sezon Başrolde Aşk dizisinde Mustafa Sandal bıyıksız

başrolde aşk dizisi yeni sezon bölümleri mustafa sandal bıyıklarını kestirdi haberleri burada arkadaşlar. Benimde beğenerek izlediğim komedi tarzında ki, başarılı dizi Başrolde Aşkın yeni sezon bölümlerinde Mustafa Sandal bıyıksız olacak Melek'lerim. Rol gereği bıyık bırakan Mustafa Sandal'ı kendisi gibi besteci ve söz yazarı vede oyuncu olan güzel eşi Emina Sandal bıyıklarını kestirmesi için...

Sayfayı Paylaş