başsağlığı

Cevap: başsağlığı

Allah rahmet eylesin...Mekanı cennet olsun...geride kalanlara sabırlar versin...

ne dicegimi bilmiyorumm.. o kadar üzüldüm kii.. lanet olsun terörree..
bi sonra sözlüm askere gidecekk allahım sen onu ve butun askerlerimizi koru ....
allah rahmet eylesinnn .. mekanı zaten cennettirr...

Ne kadar üzüldüğümü anlatamam ŞEHİDLERİMİZE KALKAN ELLER KIRILSIN ONLARA KURŞUN SIKAN ELLER PARÇALANSIN Allahım şehidimize rahmet ailesine sabır versin

bayrak19rj4gy1bz2dkqj3.gif

sehitlerolmez0oe.jpg

2ufyk2c.gif

kelimeler insanin bogazina diziliyor.o yavruyu babasiz birakmaya kimin hakki var.daha ne kadar devam edecek kim dur diyecek.sehidimize allahtan rahmet ailesine sabirlar diliyorum.o hainler sunu bilsinlerki hicbir yere varamayacaklar.hicbir zaman emellerine ulasamayacaklar. sehitler olmez vatan bolunmez.bolemeyeceksiniz boldurmeyiz...:bayrak:

sanki şuan bogazıma birşey dizildi gerçekten çok acı bir durum ALLAH RAHMET EYLESİN ailesi sabır versin ( benim nişanlımda askerde oda hakkariye gidecek agustosta böyle şeyleri duyunca çok korkuyorum ALLAHIM BÜTÜN ASKERLERİMİZİ KORUSUN ) arkadaşlar sizden bir istegim var ne olur askerlerimize bol bol dua edelim onları bu teröre karşı dualarımızla koruyalım.....

sanki şuan bogazıma birşey dizildi gerçekten çok acı bir durum ALLAH RAHMET EYLESİN ailesi sabır versin ( benim nişanlımda askerde oda hakkariye gidecek agustosta böyle şeyleri duyunca çok korkuyorum ALLAHIM BÜTÜN ASKERLERİMİZİ KORUSUN ) arkadaşlar sizden bir istegim var ne olur askerlerimize bol bol dua edelim onları bu teröre karşı dualarımızla koruyalım.....

cnm inşalah kazasız belasız sağsalim kavuşursunuz
hayırlı teskereler olsun

Geri