gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Baston puset tavsiyesi bekliyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selamlar herkese*.az için baston puset almak istiyorum.1 ay sonra doğum yapacam ve eksik gedik kalmasın istiyorum.Şöyle kullanıp ta sağlamlığı ve kullanımıyla budur diyeceğiniz bir marka varmı ve fiyatı ne kadar ?

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Kesinlikle chicconun liteway modelini tavsiye ederim. Doğumdan itibaren kullanmaya başlayabiliyorsun. İnanılmaz hafif ve pratik istediğin heryere kolaylıkla katlayıp taşıyabilirsin.Bende bizzat kullanıyorum ve çok memnunum.

Baston puset tavsiyesi bekliyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Baston

Baston

Değnekle yürümek sözü dinlenir olmaya, Elinde asası olduğunu görmek şeref, kudret ve varlıktır. Asanın kırılması görevden azledilmeye, Baston görmek itimat edilir kimseye, Elindeki bastonla bir yere vurmak oradan elde edilecek menfaate, Eli sopalı birinii görmek despot bir adama delalet eder.Baston güç anlamına gelir. Elinde baston tutan kimse hayatta çok yükselir.Rüyada baston görmek...
  2. koşu bandı tavsiyesi bekliyorum,acilllll

koşu bandı tavsiyesi bekliyorum,acilllll

en iyi koşu bandı hangisi koşu bandı forum tavsiye 2011 en iyi 2011 arkadaslar ses çıkarmayan,az elektrik yakan ,uygun fiyatlı koşu bandı almak istiyorum.tavsiyeleriniz ne
  3. PUSET kim buldu pusetin icadı

PUSET kim buldu pusetin icadı

Bu yazı: PUSET kim buldu pusetin icadı,puset nezaman bulundu, puset nasıl bulundu, puset hangi tarihte bulundu, puseti kim buldu hakkında bilgiler içermektedir. Daha önce hiç merak ettiniz mi, puseti kim hangi tarhite buldu diye? Merak edenler için, etmeyenlerde şimdi ettiği için, puset hakkında merak gideren bilgiler Melek'ler:D:D İngiltere’de, 1733 yılında William Kent tarafından, 3....
  4. Melişler bebek arabası baston puset tavsiyelerinizi duyayım

Melişler bebek arabası baston puset tavsiyelerinizi duyayım

Bebeğime yer kaplamadığı için baston puset araba almak istiyorum da hangi marka alayım hangisini tavsiye ediyorsunuz fiyat aralığı ve marka vermeniz mümkün mü ? Sağolun.
  5. Bekliyoruz

Bekliyoruz

biz soru sormuştuk

Sayfayı Paylaş