gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Başvuru

Konu, 'Toplu İş Hukuku' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Madde 52 - Grev ve lokavtın yasak olduğu işler ve yerlerdeki uyuşmazlıklarda taraflardan her biri 32 nci madde uyarınca Yüksek Hakem Kuruluna başvurabileceği gibi grev ve lokavtın ertelendiği hallerde erteleme süresinin sonunda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı da Yüksek Hakem Kuruluna başvurur.

Başvuru konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 ygs başvuru koşulları

2012 ygs başvuru koşulları

2012 ygs sınavına başvuru, 2012 ygs başvuru koşulları Bu yıl yapılacak oaln YGS sınavına kimler girebiliyor ve YGS başvuru koşulları şartları nelerdir diye merak eden tüm melek'lerimizin ve misafirlerimizin sorusunu, bu yazımızda cevaplıyoruz arkadaşlarım. 2012 ygs'ye kimler başvurabilir? ÖSYS-YGS’ye 2011-2012 öğretim yılında ortaöğretim kurumlarının (Lise veya dengi okullar,...
  2. 2012 sbs başvuru tarihleri

2012 sbs başvuru tarihleri

2012 sbs başvuru tarihleri ne zaman lütfen 2012 sbs başvuru tarihleri hakkında da bir konu açın bize bilgi verin.
  3. 2012 KPSS başvuru kılavuzu

2012 KPSS başvuru kılavuzu

2012 KPSS başvuru kılavuzu hakkında bilgi istiyorum sizden şimdiden teşekürler diyorum.
  4. 2013 ales başvuru tarihi

2013 ales başvuru tarihi

Kızlar 2013 yılı ales başvuru tarihini araştırıyordum buldum sizlerle de paylaşim dedim. Hem sitede çorbada benimde tuzum olmuş olur fena mı :D:D:D Ales Başvuru Tarihi 2013 2013 Ales Başvuru Tarihi Ne Zaman Ösym'nin resmi sitesinde açıklanan sınav takvimine göre Ales 2013 başvuru tarihleri şöyle: Ales İlkbahar Dönemi Başvuru:12.05.2013 Ales Sonbahar Dönemi Başvuru:17.11.2013
  5. DGS başvuru koşulları nelerdir ?

DGS başvuru koşulları nelerdir ?

DGS başb-vuru koşulları şunlardır: Yükseköğretim programlarına dikey geçiş için başvuracak adaylarda, meslek yüksekokulları ve açık öğretim ön lisans programlarından mezun olmuş olma şartı aranır. O yıl son sınıfta olup da staj dışındaki mezuniyet şartlarını yerine getirmiş olan adaylar da başvurabilir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) meslek yüksekokullarının son sınıf öğrencileri...

Sayfayı Paylaş