gebe
  1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

Batak

Konu, 'A-B' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

Rüyada bir kum batagi görmek, tedbirsizlige ve çok acele etmeniz yüzünden basiniza bir tehlike gelecegine isaret-tir.

Batak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gençler sigara ve alkol batağında

Gençler sigara ve alkol batağında

sigara anket soruları sigara ile ilgili anket soruları sigarayla ilgili ile örnekleri örnekleri Türkiye genelinde 40 ilde, 9-17 yaş grubundan, 13 bin 430 öğrenci araştırma ve anket çalışması yapan T İlgili Bağlantılar Türk Eğitim Sendikası, bu öğrencilerin yüzde 16’sının sigara, yüzde 11′inin alkol ve yüzde 2.9′unun uyuşturucu madde kullandığını ortaya çıkardı. Oysa Türk Eğitim-Sen’in...
  2. Allah kimseyi uyuşturucu batağına düşürmesin(amin)

Allah kimseyi uyuşturucu batağına düşürmesin(amin)

Düştüm bir batağa çıkamıyorum ana Öldürüyor beyaz zehir diyorlar adına Biliyorum yandığımı ama sönmüyorum ana Bir tadan bir daha bırakamıyor ana Beyaz zehir derlerdi aldırmazdım Rüya görürsün derlerdi uyanamazdım Şimdi bir kabustayım, Korkmaktayım Bitirdi beni ana yok olmaktayım Gençtim ana cahildim hiç ölmem derdim Bu sefer son bir daha kullanmam derdim Öyle değilmiş ana, ben beyaza...
  3. Hayalİyle Cennet Oldu Bu Batak

Hayalİyle Cennet Oldu Bu Batak

Bir ıstırap verdin bana İç dedin Gözlerimden yudum yudum içmişim Daracık dünyaya saçılmış kalbim Saçlarımdan püfür püfür dumanlar Tutam tutam, avuç avuç saçlarım. Bir dağ yaptın yollarımda Geç dedin Tepe taklak, baş üstünde geçmişim Zulüm kustu zalim mahluklar bana Yüreğim kan, ciğerim alev alev Parça parça, bölük pörçük yüreğim Duyguları tek tek dizdin yoluma Seç dedin İçlerinde...
  4. Türkiye'nin borç batağı

Türkiye'nin borç batağı

Türkiye'nin Eylül ayı sonu itibarıyla net dış borç stoku bir yılda yüzde 27,3 artarak 162,6 milyar dolar oldu. Hazine Müsteşarlığının açıklamasına göre, 2007 Eylül sonu itibarıyla 127,7 milyar dolar olan Türkiye'nin net dış borç stoku bu yılın Eylül sonu itibarıyla 162,6 milyar dolara çıktı. Hazine garantili dış borç stoku Eylül ayı sonu itibarıyla 2007 yılı sonuna göre 475 milyon dolar...
  5. Borcum Çok diyenler, borç batağında olanlar...

Borcum Çok diyenler, borç batağında olanlar...

borcum cok borç batağındayım para duası borç faizden kurtulmak için dua kredi borcu olan hangi duayı okusun Sevgili melekler burada borçlardan kurtulmanın yollarını anlatacağım size. Hepsi olmasa bile birkaçı işinize çok yarayacak. Hadi bakalım. Anlayarak okuyun Lütfen.. 1-KREDİ KARTINIZI ATIN VE BİR BÜTÇE HAZIRLAYIN Kendilerini kredi kartı borcu batağında bulan ailelerin, aile bireylerine...

Sayfayı Paylaş