gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

-BATI KONFERANSI-DEDOF - ALLAHSIZ MELEK ft MIRALAY

Konu, 'Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

allahsız melek şarkı sözü dedof allahsız melek şarkı sözü dedof sözleri

allahsız melek

Kabul et bitti işte sevmedin ve sevemedin istediğin de yapmadığım söyle ne var senin için
    ne çok severmişim seni ne çok severmişim meğer ağladığım da anladım ki sensiz her günüm keder gülme ağla her gününde ben çok ağladım bugün göz yaşım sırdaş oldu dostun olsun hep hüzün Allahsız melek
    ansızın şimdi gittin dertlerimle yalnızım sensiz kalmaktansa aşkım her gün ölüme razıyım dön bana sarıl bana dursun geçmesin zaman nasıl derdik eskiden bitmesin hiç bir zaman bitti işte çaresizce mazi oldu dün gibi göğsünde sessizce ağladığı gün gibi Allahsız melek

sevmedin beni onun gibi
    unut unut beni hayallerin gibi yalan
    yalan seninle her paylaşılan
    adın şerefsiz sevgilim

ettiğini bul diye dua ettim rabbime bana çektirdiklerinle dertli başla her güne sevdim dedin sevmeden gördü herkes her şeyi bence git zengin p.çlerinden öğren sevmeyi bende sana sevgi yok söktüm artık kalbimi sende durma sök kolaysa evimden hayalini Allahsız melek
    inkar et ben uyurken sen sevindin yalan mı bu çocuk çok enayi çok salaktı kaçar mı tebrik et aynada her gün gördüğün sureti hayat sana takdim etti yüz yılının ibreti bitti bak gördün işte göz yaşların sel gibi ağlıyorsun anladın ki bulamazsın ben gibi Allahsız melek

sevmedin beni onun gibi
    adın şerefsiz sevgilim

öl dedin de ölmedim mi bunca yıldır göremedim kefen giyilir sorun değil sensiz mezara giremedim anla işte yokluğunla çaresizlik günü gelir gamzelerimde tebessüm gözlerimse nemlidir ben gülerim aldanırsın ağladığımı bilmeden mutlu gibi mutsuzumdur bir ipucu vermeden Allahsız melek
    şimdi duy anla işte ızdırabım bitmedi sevgi bitti nefret oldu gözlerimden gitmedi hep sorardın ağladığımda gözlerin neden yeşil cennetimden yer yüzüne duygu yüklü bir nehir şahit oldu melekler kurudu yandı bir şehir yem yeşil inciler oldu artık bir zehir Allahsız melek

sevmedin beni onun gibi
    adın şerefsiz sevgilim

-BATI KONFERANSI-DEDOF - ALLAHSIZ MELEK ft MIRALAY konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Casablanca Konferansı

Casablanca Konferansı

1941 yılı sonunda Birleşik Amerika'nın savaşa katılmasından sonra Sovyet Rusya'nın üzerinde en fazla ısrarla durduğu nokta, İngiltere ve Amerika'nın Almanya'ya karşı ikinci bir cephe açmak suretiyle, üzerindeki Alman baskısını hafifletmeleriydi. Şimdi 1942 Kasımında Amerikan kuvvetlerinin Fas ve Cezayir'e çıkmaları ile kuzey Afrika savaşlarının sona erdirilmesi mümkün olacağına göre, bundan...
  2. Moskova Konferansı

Moskova Konferansı

Balkanların ve Orta Avrupa'nın durumu Churchill'in çok canını sıkıyordu. Sovyet yayılmasını önlemek için Stalin'le bir anlaşma yapmak üzere Moskova'ya gitti ve 9-20 Ekim 1944'de Stalin''le görüştü. Balkan memleketlerinin iki devlet arasında nüfuz bölgelerine ayrılışı konusunda bir anlaşmaya varmaya muvaffak oldu. Romanya, Rus, Yunanistan ve İngiliz nüfuzuna terkedildi. Yugoslavya ve...
  3. Potsdam Konferansı

Potsdam Konferansı

Almanya'nın savaştan çekilmesi Avrupa'da bir sürü problem ortaya çıkarmıştı. Barış düzeninde bunlara bir çözüm bulmak gerekiyordu. Bunun için üç devlet arasında 17 Temmuz-2 Ağustos 1945 tarihleri arasında Berlin yakınında Potsdam'da bir toplantı yapılmıştır. Başkan Roosevelt 12 Nisan 1945'de öldüğü için, Başkanlık, yardımcısı Harry S. Truman'a geçmiş ve Amerika'yı Potsdam'da Truman temsil...
  4. Quebec Konferansı

Quebec Konferansı

Bu konferans, İtalya'da Mussolini'nin birdenbire düşmesiyle ortaya çıkan yeni durum karşısında, ikinci cephe meselesini yeni bir açıdan ele almak amacı ile, 14-24 Ağustos 1943'de Churchill ve İngiliz Genelkurmayı ile Amerikan Genelkurmayı arasında Quebec'de yapılmıştır. Bu konferansta Churchill, İtalya'da ortaya çıkan yeni durum dolayısıyla, ikinci cephenin Fransa yerine, Türkiye'nin de...
  5. Tahran Konferansı

Tahran Konferansı

Tahran Konferansı, Roosevelt, Churchill ve Stalin'in katılmasıyla 28 Kasım-1 Aralık 1943 tarihleri arasında yapıldı. Buna şifre adı ile "Eureka" da denir. Tahran Konferansı'nda söz konusu olon meselelerin en önemlileri şöyledir: Ruslar ikinci cephenin açılmasında yine ısrar etmişler ve bu ısrarın sonucu olarak bu cephenin açılması tarihi 1 Mayıs 1944 olarak tesbit edilmiştir....

Sayfayı Paylaş