gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

batik etek modelleri 2011

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

2011 etek modelleri batik etek modelleri 2011 batik batik 2011 etek modellerini siz meleklerim için getirdim. yine şık yine kadınsı yine zarif bu etekler :D:D

MeLOo, AYTASI ve ßeLeN bunu beğendi.
  2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    işte benim eteğim bu tarz omalı iş yerinde kullandıgım tarz bir etek.. [​IMG]

ASİMELEK bunu beğendi.
  3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    bende resimleri eklerken en çok onu beğenmiştim belenimmmmm :D:D

4. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
  5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bende bunu beğendim :D:D Paylaşımın için tşkler Asim:)

ASİMELEK bunu beğendi.
batik etek modelleri 2011 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 mine etek modelleri :)

2011 mine etek modelleri :)

etek modellerı 2011 etek modelleri mine modelleri 2011 mine Etek tutkunları olanlar 2011 yeni model ürünlerini kaçırmayım derim oldukça güzel duran ve farklı tarzda olan bu etekleri umarım begenirsiniz :)
  2. Batik 2011 Yaz Koleksiyonu

Batik 2011 Yaz Koleksiyonu

batik 2011 2011 yaz koleksiyonu batik yaz koleksiyonu Batik 2011 yazına oldukça renkli bir giriş yapıyor. Diğer koleksiyonlarda da sıklıkla rastladığımız tulumlar ve çizgiler ön planda. Ayrıca etekler, çiçek desenli elbiseler ve havuç pantolonlarda koleksiyondaki diğer parçalar.
  3. Batik 2011 Yazlık Elbise Modelleri

Batik 2011 Yazlık Elbise Modelleri

yazlık elbise elbise modelleri 2011 yazlık modelleri 2011 batik yaz batik, 2011, yazlık, elbise, modelleri, koleksiyonu, çeşitleri hakkında detaylı bilgiler Ünlü marka Batik'in her tarza uygun olarak hazırladığı 2011 yazlık elbise modellerinden biri mutlaka sizin zevkinize hitap ediyordur bayanlar...
  4. 2011 Batik yaz koleksiyonu

2011 Batik yaz koleksiyonu

batik tulum modelleri batik yaz koleksiyonu 2011 yaz modası giyim tulum modelleri batik 2011, yaz koleksiyonu, yaz modelleri, yazlık elbiseler, yaz kıyafetleri, trendleri burada arkadaşlar. Batik'in 2011 yaz koleksiyonundan en şık modelleri sizler için araştırdık ve bu yazımızda sunmak istedik Melek'ler:)
  5. 2011 maksi etek modelleri

2011 maksi etek modelleri

maksi etek modelleri maksi etek modelleri, 2011, modası, çeşitleri, trendleri ve dahası burada arkadaşlar Ben uzun boy etek giyemem diye düşündüğüm için hiç maksi elbise yada etek almamıştım. Ama bu modelleri gördükten sonra, bu sezon bir yenilik yapıpı maksi bir etek yada elbise almaya karar verdim Melek'ler:) Neden mi; tabi ki aşağıda sizlere sunacağım maksi eteklerin modellerini çok...

Sayfayı Paylaş