gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

batık ve kıl dönmesine kolay çözüm

Konu, 'Lazer Epilasyon' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

batık kıl batık lekelerine çözüm kıl tedavisi kıllara çözüm batıklara kesin İstenmeyen tüylerden kurtulduktan sonra batık ve kıl dönmesi sorunu yaşarız. Derinin altından büyüyen tüyler, tenimizde kötü bir görüntü oluşturur.
    Her evde bulunabilen ponza taşı ile batık ve kıl dönmesini sorununu kolayca ortadan kaldırabilir, bacaklarınızın daha pürüzsüz olmasını sağlayabilirsiniz. Bu kolay yöntemi deneyip memnun kaldığım için sizinle paylaşmak istiyorum.

Epilasyon aleti ya da ağdayla tüylerinizi aldıktan sonra cildiniz kuruyken ponza taşını yukarı aşağı doğru nazik hareketlerle sürtün. Çok fazla bastırmamaya dikkat edin. Bu sayede bacaklarınızdaki tüm batık ve kıl dönmeleri temizlenecek, ölü deriler dökülecek ve pürüzsüz bir görünüm kazanacaktır.

Ponza taşı ile ovma işlemini mutlaka epilasyon sonrası yapmak zorunda değilsiniz. Haftanın iki günü her hangi bir zamanda yapabilirsiniz.

Evinizde ponza taşı yoksa kozmetik ürün satan mağazalardan ya da aktarlardan uygun fiyata alabilirsiniz.

2. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    denemek lazım bilgilendirme için tşk

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Ahh başımın belasıı batıklarr.. hiç bir şey kalıcı çözüm olmadı bana :(

Paylaşım için teşekkürler...

4. peri kızı

peri kızı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok pratik bi çözüme benziyo denemek de fayda var ayrıca bilgilendirme için teşekkürler

5. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Ponza tasi ise yarayabilir,fakat cok dikkat etmemiz gerekli,zaman zaman kese yaparakta bu sorundan kurtulabiliriz.

6. bitaneyim

bitaneyim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ahh bu kıllar neden biz bayanların başının belasısınızki:)

7. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Bize ceza sanirim bunlar.:ang:

8. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    gercekten işe yarıyor arkadaslar bende deneyin derim ben denemiştim çok etkili vede pratik:) tesekkürler pelinsu

9. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    güzel yöntem bende öyle yapıyorum

10. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    bilgilendirdigin icin tesekurler bende hep oluyo deneyecem

11. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    hmm etkili bi yöntem olablir..
    denekm lazm bi:)
    bilglndrme için teşekkrler....

12. bilyana

bilyana Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    batık değil de hemen çıkıyor bu kıllar regl dönemimden hemen sonra alıyorum 1 ay dayanmıyor

13. sezen822

sezen822 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Batığa karşı en iyi yöntem ağda. Eğer ağda ile doğru yöne tüylerinizi alırsanız batık vs. olmuyor. Bioder' in Epiten ağda formları var. Özellikle bant ağdaları mükemmel. Kullanmaya başladığımdan bu yana batıktan eser kalmadı ve ayrıca zamanla istenmeyen tüylerin azalmasını sağlama gibi bir özelliği de var.

batık ve kıl dönmesine kolay çözüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Batık Tırnak ve Tedavisi

Batık Tırnak ve Tedavisi

batık tırnak tedavisi ayak batığı tırnak batığı tedavisi batığına ne iyi gelir Çok rastlanan ve ağrı veren bir durumdur.Tırnağın kenarındaki deri tırnağın üstüne büyür,veya tırnak deriye battığı zaman oluşur. Podiatrinin uygulandığı ülkelerde Batık tırnak tedavisini sadece Podiatristler yapabilir .Podiatrist uygun gördüğü durumlarda hastayı Doktora yönlendirir. Nedenler Batık tırnak birçok...
  2. Kıl Batıkları Ve Lekelerinden Kurtulmak İçin Ne Yapmalıyım

Kıl Batıkları Ve Lekelerinden Kurtulmak İçin Ne Yapmalıyım

Kıl Batıkları Ve Lekelerinden Kurtulmak İçin Ne Yapmalıyım ? lütfen yardım edin öneri yada bişeyler yazın bıktım yardımlarınızı bekliyorum.
  3. Kıl Batıkları ve Lekelerden Kurtulmak İçin Öneriler

Kıl Batıkları ve Lekelerden Kurtulmak İçin Öneriler

Kıl Batıkları Ve Lekelerinden Kurtulmak İçin Öneriler Kıl Batıkları Ve Lekelerinden Kurtulmak İçin Ne Yapılır Vücutta ki kıllardan kurtulmak için yapılan ağdalar ve epilasyon cihazlarının kullanımından sonra ne yazık ki batıklar oluşur melekler. Bu batıkları çıkarmak için iğneyle oynamak ve sıkmak ta lekelenmelere sebep olur. Bunlardan nasıl kurtulacağınızı öğrenmek istiyorsanız buyrun...
  4. Halsizliğe ve Yorgunluğa Karşı Kolay Bir Çözüm

Halsizliğe ve Yorgunluğa Karşı Kolay Bir Çözüm

icten temizlik, vucudu temizlemek, canli görünmek için Meleklerim kendinizi halsiz, yorgun hissediyor, cildinizizin matt ve hasta gibi göründügünü düsünüyorsaniz icten temizlenme zamaniniz gelmis demektir. İşte size vücudunuzu canlı tutmak için verebileceğimiz tavsiyeler... :) Iste size kolay, hesapli ve hemencecik hazirlanan formül.... vücudun içten temizlenmesi: su ve elma sirkesi...
  5. Bacaklardaki kıl kökleri ve siyah noktaların temziliği

Bacaklardaki kıl kökleri ve siyah noktaların temziliği

Birçok kadın her gün yada birkaç günde bir bacaklarındaki tüy yada kılları alırlar. Kılların alınması bacakların güzel görünmesi ve pürüzsüz bacakların sağlanması açısından olmazsa olmazlardandır. Fakat çoğu kadın mükemmel bir şekilde bacak kıllarının nasıl alınacağını bilmez. Bu işi anahtar sırlarını bilmemeniz sizi kıl köklerinde meydana gelen bu siyah noktalar ile yüz yüze gelmenize neden...

Sayfayı Paylaş