gebe
  1. papatya25

papatya25 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Batına az kalmış melekler buyrunnn...

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında papatya25 tarafından paylaşıldı.

Selam canlar aranıza yeni katıldım.1.5 yıllık evliyim ve 3 aydır bebiş istiyoruz:) Benim adetime 4 gün var ve daha yumurtlama günümden hemen sonra yani 6 gün önce göğüs ağrısı ve sağ kasıkta hala devam eden ağrı var. Son günlerde de aşırı derecede halsizlik ve uyku isteği. Göğüslerimde de özellikle solda yeşil damarlar belirdi. Siz ne gibi belirtiler yaşadınız?? Yardımcı olursanız sevinirim:d040:

2. papatya25

papatya25 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ama neden kimse yokkkk hadii canlarrr :)))) Bana da kucak açın...

3. fgn

fgn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pek kimse yorum atmıyor :D bende daha önce hamile kalmadığım için yorum yapamicam

4. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    çok fazla elirtilere takmamak lazım bende bu bahsettiğin belirtiler adet döemie yakın oluyor en iyisi biraz beklemn adet olmazsan tesy yaptır yada çok merak ediyorsan kanda baktır hemen çıkar

ÖzGüL bunu beğendi.
  5. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    Bazen belirtiler psikolojikte olabiliyor yani belirtilere kulak asma fazla derim.benimde adet günüm yarın ama olacağımı bildiğimden sorun yok :)

Batına az kalmış melekler buyrunnn... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oynatmaya az kaldı

Oynatmaya az kaldı

Oynatmaya az kaldı... Az maz kalmadı.... Oynatıyorum... Oynatıyorum... Oynatıyorum :D:D:D:D:D:D:D:D:D alıntı
  2. Doğum Yapmama  Az Kaldı Doğum Belirtileri Nelerdir Diyen Hamiş Melekler Buraya

Doğum Yapmama Az Kaldı Doğum Belirtileri Nelerdir Diyen Hamiş Melekler Buraya

doğum belirtileri,doğum belirtileri neler, Doğum yapmayı bekleyen anne adayları gününüz azaldıkça biliyorum heyecanınız da artmakta ve bunla birlikte belki birazcıkta korkuyorsunuz ama doğum sonrasında her şey normale dönecek ve minik yavrunuza kavuşacaksınız. Sizlerde doğum belirtileri başladı mı yoksa bu konu hakkında bir bilginiz yok mu doğum başlangıcı şu belirtilerden anlayabiliriz...
  3. Doğumuna Az Kalmış Melekler Buraya Hangi Doğum Daha Sağlıklı Burada;

Doğumuna Az Kalmış Melekler Buraya Hangi Doğum Daha Sağlıklı Burada;

hangi doğum daha sağlıklı,hangi doğum yöntemi daha iyi, Hamiş Anneler doğum için sizin tercihiniz nedir bilmiyorum ama biz burada hangi doğum türü daha sağlıklıdır hakkında bilgi paylaşacağız sizlerde bu konuda bilinçlenin ve herhangi bir sebepten dolayı sezeryan olmanız gerekmiyorsa yani mecbur kalmadıkça her zaman daha sağlıklı olan normal doğumunu tercih edin derim çünkü normal doğum...
  4. Doğumuna Az Kalmış Melekler Doğumda Vücutta Olan Değişikler Burada!!

Doğumuna Az Kalmış Melekler Doğumda Vücutta Olan Değişikler Burada!!

gebelikte vücuttaki değişikler,gebelikte vücuttaki değişimler, Herkes doğumdan sonra vücudunda oluşacak değişiklerden korkar hatta çoğu kadın bu yüzden gebe kalmaktan bile korkar ya gebe kalınca doğumdan sonra vücudum kötü olursa diye çoğunlukla gebe kalma kalma süreçlerini ertelerler.Ama bizim konumuz şuan gebelik sürecinde vücutta ne gibi değişikler oluyor bu değişiklerin sebebi nedir...
  5. Doğum Ve Doğumun Evreleri Doğumu Az Kalmış Melekler Buraya!!

Doğum Ve Doğumun Evreleri Doğumu Az Kalmış Melekler Buraya!!

doğumun evreleri,normal doğumun evreleri, Arkadaşlar burada siz gebeler için doğum ve doğumun evrelerinden bahsedeceğiz.Bir çoğunuz şuanda gebe siniz ve doğumunuzda yaklaştıysa bu konu tam size göre şimdi konumuza bir bakalım doğumu evre evre öğrenelim; Gebelik boyunca kapalı olan rahim ağzının bebeğin doğabilmesi için kasılmaların yardımıyla tam açılmasına (10 cm) kadar geçen süredir. Bu...

Sayfayı Paylaş