gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

batman:D

Konu, 'Flash Oyunlar' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

burayı tıklayınız

batman:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hasankeyf/Batman

Hasankeyf/Batman

Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.1500x1000.
  2. Batman

Batman

BATMAN GENEL BİLGİLER Yüzölçümü : 4.654 km² Nüfus :406.000 (1997) İl Trafik No : 72 Dicle'nin aktığı topraklarda zengin tarihi geçmişi koruyan Batman ve antik kenti Hasankeyf, bini aşkın mağaralarıyla, tarihsel anıtlarıyla bir doğa harikasıdır. İLÇELER Batman ilinin ilçeleri; Beşiri, Gercüş, Hasankeyf, Kozluk ve Sason'dur. NASIL GİDİLİR Karayolu : Türkiye'nin her yerinden otobüs...
  3. Batma..

Batma..

Batma gözlere yabancı cisim kaçmış gibi hissedilmesidir. Uykusuzluk ve yorgunluk sırasında ortaya çıkan batmalar çok uzun sürmedikçe normal kabul edilebilir. Batma Hangi Hastalıkların Belirtisi Olabilir? ► Gözde yabancı cisim varlığı, ►Konjunktiva, kornea ve skleranın tüm enfeksiyonları, ►Alerjik hastalıklar, ►Kontakt lensle ilgili sorunlar ►Göz kuruluğu, ►Üveitler, ►Göz kapağı bozuklukları...
  4. Batman Genel Bilgiler

Batman Genel Bilgiler

batman şehrinin özellikleri batmanın kültürel özellikleri batman batmanın ilinin Batman ilinin genel yapısı hakkındaki tüm bilgiler ilin özellikleri nelerdir gidince nereleri görmelisiniz ve ne yapmadan dönmemelisiniz işte merak ettikleriniz Yüzölçümü : 4.654 km² Nüfus :406.000 (1997) İl Trafik No : 72 Dicle'nin aktığı topraklarda zengin tarihi geçmişi koruyan Batman ve antik...
  5. kasıkta batma

kasıkta batma

Merhaba arkadaşlar sizden bi bilgi almak istiyorum.adet sonrası ilişki yasadiktan sonra sağ kasigimda batma ve kasiklarda adet sancisi gibi agri hissettim.aralıklarla bel agrisi ve karnimda sislik mevcut adetine henuz 12gun var sizce bu durum nedir?ilk defa bu agrilarla karsilasiyorum

Sayfayı Paylaş