gebe
  1. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

Bay Mükemmeli Arayanlar!

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında * MuCiZé * tarafından paylaşıldı.

karısına erkek arayanlar Yalnızlık kimse için hoş olmasa gerek, kim sevdiğinin gözlerine uyanmak istemez ki? Bir sevdaya tutunmak, hayatın zorluklarına göğüs germeyi kolaylaştırır.
    Gecenin yarısında kabusla bölünen uykuların korkusunu, salona gidip televizyon karşısında sızarak mı atlatmalı? Kendinizi güvende hissettirecek bir kolda yeniden uykuya dalmak, daha huzurlu değil mi? Neden bu kadar insan yalnız ve mutsuz?
    Erkekler, istedikleri gibi bir kadın bulamadıklarından yakınırlarken, kadınların durumu da hiç farklı değil. Günümüz şartları o kadar zor ki, para ister istemez öncelikler listesinde ilk sıraya oturdu. Hepimiz durmadan çalışıp, elimize geçen parayı standart ihtiyaçlarımıza yetiştirmek derdindeyiz. Eskiden rahatça yaptığımız harcamalar, artık lüks oldu. Durum böyle olunca da, beklenen beyaz atlı prensin atı, yerini maddiyatla değiştirdi.
    Doğruluk payı yok değil. Düşününce, tek başına aşk karın doyurmuyor elbette, ancak sıkıntının başladığı yer, aranılan Bay Mükemmel’in yüreğimizden başka her yere hitap edebilmesi isteğidir.
    Önceliği paranın aldığı bir erkek tanımında, bir kadının mutlu olması uzun vadede mümkün değil gibi geliyor bana. Öyle olsa, tüm zenginler çok mutlu olmaz mıydı? Huzur, sevgi ve güven, maalesef parayla satın alınabilen değerler değildir.
    Filmlerde gördüğümüz erkekler, dizilerde önümüze sürülen model adamlar gerçek hayatta yoklar. Her akşam elinde çiçekle gelip, haftada bir pahalı hediyeler alan; elini sıcak sudan soğuk suya sokturmayan; her gece iltifatlar yağdırarak evin içinde en şık haliyle oturan; her özel gününüzü bir festival gibi kutlayan, gözlerini gözlerinizden ayırmadan sabaha kadar şiir okuyan, her sevişmeyi bir tören gibi yaşayan, ihaneti hiç aklından geçirmemiş, tüm ömrünü sizin mutluluğunuza adayan, detay atlamayan, her sorunu konuşarak çözen, elinize kredi kartını verip yurt dışında alış veriş yapmanızı isteyen, kariyerinizi destekleyip size tüm iş imkanlarını sağlayan, maçı ve erkek arkadaşlarını sizin uğrunuza feda eden, hem sahiplenip hem özgürlüğünüze karışmayan, yeterince kıskanç ve gerektiğince duygusal, ince düşünen, zarif ve duyarlı bir adam arıyorsanız, daha çok arayacaksınız demektir. Böyle bir adam, Bay Mükemmel lakabını fazlasıyla hak etmesine rağmen, gerçek olma ihtimali çok düşüktür.
    Yukarıda saydığım özelliklerin birkaçını barındıran bir erkek, mükemmele en yakın olanıdır. Böyle birini bulduysanız, sevdiğinize dört elle sarılın ve sahip çıkın. Ötekisi ancak Alice Harikalar Diyarı’nda bulunabilir. Ayrıca çuvaldızı kendimize batırmak gerekirse, böyle bir adama sahip olmak için, kadın olarak bizim hangi sıfatları taşımamız gerekecek?
    alıntıdır

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Gönül kimi severse güzel odur derler ya Gönül kimi severse o mükemmel görünür:D

Bay Mükemmeli Arayanlar! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bay şampiyon

Bay şampiyon

ABD'nin yetiştirdiği en iyi vücut şampiyonlarından biri olan Lee Haney, uluslararası şampiyonalarda tam 32 birincilik kazandı. 20 yıllık kariyerinde başardığı bu inanılmaz zaferlerle Guinness Rekorlar Kitabı'na giren Haney, 1966'da sporu bıraktı. Rakipsiz olmaktan yakınan Haney'ın yerel organizasyonlarda da 28 şampiyonluğu bulunuyor. Haney'ın yetiştirdiği sporcular da ABD ve Avrupa'da birçok...
  2. Petek Dinçöz - Bay Bay (Şimdi Aşklar Laylay)

Petek Dinçöz - Bay Bay (Şimdi Aşklar Laylay)

Bu laflar sana ait değil Bu halin yabancı tanıdık değil Sanki karşımda sen değil Ben gidiyorum hiç sorun değil Kalbim kırılmadı desem hiç değil Bu iş başıma ilk gelmiş de değil Bildiklerim çok ama yok elimde delil Ben gidiyorum hah hiç sorun değil [Nakarat] Bay bay şimdi zaten aşklar lay lay Yok ay bana uymaz gönlümü sarar Bay bay şimdi zaten aşklar yapay Yok ay bana uymaz gönlümü sarar Bu...
  3. Rafet El Roman - Bay Bay

Rafet El Roman - Bay Bay

rafet el roman bay bay Elinden, dilinden, tipinden, sesinden Huyundan, suyundan, saçından, başından Daha bilmem ki neler saysam Çok çektim çok katlandım Ne gücüm kaldı, ne de sabrım Barabam bimbiri biribumbam Haydi bana elveda Canım yolun açık olsun Haydi sana elveda Bay bay bay bay bay bay Na na na na na na na
  4. Nick arayanlara...

Nick arayanlara...

sivasla ilgili nickler bira nick bira ile ilgili nickler birayla biralı Nick arayanlara... krallar yokken efedir çakallar verilen aranın bi sonu var kral mekana gelince köpekler ayağa kalkar .. ben yokum ve yanlızlığa tokum gözlerim kapanırken hisset ruruhum yolunda yolcuyum.. вєη ѕαηα нαℓα αşığıм..ιşтє тαм вυя∂α кαяşıη∂αуıм.уα şм∂ι тυт єℓιм∂єη.уα∂α вιя∂αнα...

Sayfayı Paylaş