gebe
  1. kirmizimelek

kirmizimelek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Bayan Arkadaslara Ek Gelir İmkanı..

Konu, 'İş ve Kariyer' kısmında kirmizimelek tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaslar.. Benimde içinde bulundugum bir işi size tanıtıcam.. Jetnetworking ile Jet Satış Net Kazanc

İşte Çalışma İmkanı Olmayan Ev Hanımlarına, Ev Kızlarına, Emeklilere Bir İşte Çalışıpta İkinci Bir Ek İş Yapmak İsteyen Tüm Bayanlara, Baylara Boş Vakitlerinde Kendi Çevrelerinde Ek-İş Yaparak Aile Bütçelerine Ek Bir Gelir Sağlamaları İçin, Binlerce Çeşit İç Giyim, Çorap, Havlu, Bornoz Takımları, Sihirli Temizlik Bezleri, Kol Saatleri, Gümüş Takı Çeşitleri, El Yapımı Takılar, Bijuteri Çeşitleri, Cilt Bakım Ürünleri, Parfüm Çeşitleri, Makyaj Malzemeleri, Çeşitli Kitaplar, Plastik Ürünler, Pratik Ev Gereçleri, Elektrikli Ev Aletleri ve Çelik Mutfak Eşyalarından Oluşan 15 Bin Çeşit Ürünün Satış Temsilciliğini Veriyoruz.

Jetnetworking sistemi " Avon ve Oriflame"den farklıdır..

AYLIK ÜRÜN SATMA ZORUNLULUGU YOK ! , Üyelik Ücretsiz.. Ücretsiz Katalog.. İstediginiz zaman ürün satın , ürün satmadıgınız zaman üyeliğiniz düşmez..Sattığınız ürünlerden %60 kar markajı.. Yaptıgınız Üye Başına 10 Tl Prim ..Yaptıgınız Üyenin Satışının %5'i yine sizin.. Hatta Yaptıgınız üye her üye yaptıgında size 1 Tl.. Detaylı bilgi için İletişime Gecin Sizde Kazanın..,,

TANITIM REKLAMI : YouTube - Jet Networking Tanıtım

MSN DESTEK : [email protected]

ÜYE OL : JETNETWORKING A.Ş. | Ek İş, Ek Gelir Fırsatları veya Hiç Sermayesiz İş Arıyorum Diyorsanız!

Bayan Arkadaslara Ek Gelir İmkanı.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ek gelir isteyen arkadaşlar

ek gelir isteyen arkadaşlar

GÜVENLİ DOSTLUKLARIN PEKİŞTİĞİ KAZANÇ YOLUNA MERHABA ekgelirinadresi.tr.gg arkadaşlar bu site bana ait.ev hanımıyım kendi ayaklarınızın üzerinde durmak isterseniz benim gibi bizlere katılın derim..sevgilerimle
  2. Ev kadınlarına 1500 TL ek gelir imkanı

Ev kadınlarına 1500 TL ek gelir imkanı

suriyede iş imkanları ek gelir getiren işler ek gelir imkanları ev kadınlarına iş imkanı evde imkanı konya MOL Mağazaları İcra Kurulu Başkanı Oktay Özdemir, yeni açılacak mağazalarında katma değer oluşturan her türlü el ürününü değerlendirecekleri ev hanımlarının ayda 1000-1500 lira kazanabileceğini söyledi. Özdemir, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Almanya'da 9, Kazakistan ve Suriye'de 2,...
  3. Bay ve Bayan Arkadaslara Ek Gelir İmkanı..

Bay ve Bayan Arkadaslara Ek Gelir İmkanı..

Merhaba arkadaslar.. Benimde içinde bulundugum bir işi size tanıtıcam.. Jetnetworking ile Jet Satış Net Kazanc İşte Çalışma İmkanı Olmayan Ev Hanımlarına, Ev Kızlarına, Emeklilere Bir İşte Çalışıpta İkinci Bir Ek İş Yapmak İsteyen Tüm Bayanlara, Baylara Boş Vakitlerinde Kendi Çevrelerinde Ek-İş Yaparak Aile Bütçelerine Ek Bir Gelir Sağlamaları İçin, Binlerce Çeşit İç Giyim, Çorap, Havlu,...
  4. ek iş ek gelir

ek iş ek gelir

ek iş yapmak ısteyen melekler lutfen dikkat cok farklı ve eglencelı yenı bır ıs sızı beklıyor
  5. Evde Ek İş imkanı

Evde Ek İş imkanı

Internet tabanlı Serbest Zamanlı çalışma İmkanı… internetde de geçirdiğin zamanını paraya çevirmek istemez misin? İşte size fırsat her zaman yaptığın gibi internette ve sosyal paylaşım sitelerinde (facebook ) gibi gezineceksin üstüne bir de aylık 500 –TL veya daha üzerinde kazanabilirsiniz. Sistemin Amacı İnterneti Kullanan Çeşitli Meslek Gruplarından Kişilere Günde Küçük Bir Zaman Ayırarak...

Sayfayı Paylaş