gebe
  1. VusLaD.

VusLaD. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kaybolanbirfilinağacaçıktığıgünonayardımedenoağacı

Bayan Bilgisayarı

Konu, 'Çöplük' kısmında VusLaD. tarafından paylaşıldı.

2. VusLaD.

VusLaD. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kaybolanbirfilinağacaçıktığıgünonayardımedenoağacı
    Başlık Yanlış K.b. (Erkek ve kadın bilgisayarı)

Linkide Yanlış vermişim : nsz

Bayan Bilgisayarı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilgisayar

Bilgisayar

Rüyada bilgisayar görmek, islerin yolunda gitmesine ve insanin önüne çikacak engellerin çabuk asilacagina isaret eder. Bilgisayarin kilitlendigini ve onu çözemedigini gören kimse, tikanan isini açmaya muvaffak olamaz, açtigini görürse, isindeki tikanikligi da giderebilecegine isaret eder. Bilgisayar gören insan, yaptigi islerde ataga geçer ve Allahu Teala onu muavfak eder.
  2. Bir bayanın kullandığı bilgisayar nasıl oluyormuş:))

Bir bayanın kullandığı bilgisayar nasıl oluyormuş:))

kızlar açılan penceredeki bilgisayar üzerindeki tüm dosyaların bilgilerin içine girin karıştırın el atmadık bişey bırakmayın ok:D TIKLA BURDAN
  3. bilgisayar çılgınlarıı

bilgisayar çılgınlarıı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Bilgisayar kursu

Bilgisayar kursu

Bilgisayar Kursu... Son 5 yıldır gitmek istediğim bir kurstu bu bilgisayar kursu.. Kısmet bugüneymiş.. Gittim kayıt oldumve ilk dersimede girdim.. Hemde bire bir aldım ilk dersimi... İlk günden kimse teşrif etmemiş kursa :D Tabi bu bir yönden iyi bir yöndende kötüydü.. Tek oldugum için dersi anlamam dahaa kolaydı fakat arkadaslarda gelmiş olsaydı daha rahat ederdim en azdından tanışma faslı...
  5. bilgisayar

bilgisayar

bilgisayarıma zonealarm diye bir ücretsiz program kurdum ama bigisayarım her açıldığında bigisayarım donuyor acaba neden?

Sayfayı Paylaş