gebe
  1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Bayan bot,çanta,eldiven,modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

Melişlerim ben çok beğendim bakalım sizde beğenecekmisiniz:) [​IMG]
    özellikle bu botlara bayıldım tamda benlik:)

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    farklılarmış teşekkürler tatlişkom

Bayan bot,çanta,eldiven,modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gıove Bayan Çanta Modelleri

Gıove Bayan Çanta Modelleri

gıove, marka, bayan çanta, modelleri, en güzel, yeni moda , bayan çantalarını buradan bulabilirsiniz Meleklerime birbirinden güzel çantalar ile geldim. 2011 sezon çantalara bayılacaksınız.
  2. Derimod 2015 bayan Bot Modelleri

Derimod 2015 bayan Bot Modelleri

derimod bot modelleri, derimod bayan bot modelleri, derimod yeni bot modelleri, 2015 bot modelleri Sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmezi olan botlar deri markasının önde gelen isimlerinden olan derimod ile kalite ve şıklık kazanıyor. Yepyeni ürünleri ile yeni sezona hazır olan markanın bayanlar için tasarlamış olduğu oldukça kullanışlı, şık ve rahat bot modellerini sizler için bu yazımız da...
  3. Bentini Bayan Bot Modelleri 2015

Bentini Bayan Bot Modelleri 2015

bentini bot modelleri, bot modelleri 2015, bayan bot modelleri 2015, topuklu bot modelleri 2015, bentini bot modelleri 2015 Havaların serinlemesi ile birlikte artık kışlık ayakkabılar yavaş yavaş çıkmaya başladı bile... Ayakkabı markasının önde gelen isimlerinden biri olan bentini, bayanlar için oldukça şık ve rahat deri ayakkabı modelleri tasarlayarak mağazalarında tüketici ile buluşuyor....
  4. 2014-2015 bayan deri eldiven modelleri

2014-2015 bayan deri eldiven modelleri

çok şık bayan eldiven modelleri,siyah deri eldiven modelleri,renkli deri eldiven modelleri,2014 bayan deri eldiven modelleri,2015 baan deri eldiven modelleri hakkında bilgiler Kış sezonunda öne çıkan eldiven modellerinde genel olarak deri modeller, ve kaşmir eldiven modelleri ön plana çıkıyor..Siyah Deri Eldiven Modelleri, deri eldiven dünyasının en klasiğidir yani babasıdır. Çok da asil...
  5. Parmaksız Örgü Eldiven Modelleri(Bayan)

Parmaksız Örgü Eldiven Modelleri(Bayan)

Kış ayların da benim ellerim çok üşür. Hatta uzun süre ısınması bile bazen zaman alabiliyor. İnsanın elleri üşüyünce aktivite yapmak da bile zorlanıyor. Kış ayların da eldiven takanların çoğu çareyi ellerini ısıtmak için bu yolla buluyorlar. Ama parmaklıklı eldiven taktığım da ben bişey hissedemiyorum ve buda bana sıkıntı yaşatıyor. Çareyi parmaksız eldiven modeli kullanmak da gördüm en...

Sayfayı Paylaş