gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Bayan Ceket Modelleri

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

yazlık, ceket, bayan, 2011 sezon, ürünleri, kısa,fiyatı ne kadar, bayan ceketlerini buradan bulabilirsiniz hanımlar
    Şu an çok moda hemde çok hoş duruyor.

Normal bir kotun üstüne bile alınabiliyor.

Ceketlerden bahsediyorum ücretleri 35 tl den başlayan ceketler şu sıralar imdadımıza koşuyor.

EnCey bunu beğendi.
  2. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    2 numerolu ceketler bu sene çok moda ,değişik renkleri de var ,güzel ama ben çok seviyorum ,giymiyorum o ayrı ama hoş duruyor ,aslında görümceme de alasım vardı böyle bişey de sonradan vazgeçtim hahaha

3. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    2. cekete bayıldım Belen nerede bula bilirim ???

Bayan Ceket Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adidas Originals Bayan Ceket Modelleri

Adidas Originals Bayan Ceket Modelleri

adidas ceket modelleri adidas ceketler bayan ceket modelleri bayan Adidas bayan ceket modellerin tamamı 2009 koleksiyonundan olup Originals mağazalarından satın alınabilinmektedir. Bu griye bayıldım çok değişik bir modelmiş:D
  2. Klasik bayan ceket modelleri

Klasik bayan ceket modelleri

klasik ceket modelleri ceket modelleri bayan klasik bayan Ceket genelde ilkbahar ve sonbahar aylarında kullanılır özel günlerinizde kılasik olmayı tercih ederseniz bu ceket modellerine bi bakın:)
  3. Adidas 2011 bayan ceket modelleri

Adidas 2011 bayan ceket modelleri

ceket modelleri bayan adidas ceket modelleri bayan adidas mont 2011 2011 çeket Adidas tan 2011 yılına özel yine hem şık hem sportif ceketler.Günlük hayatta veya spor yaparken rahatça kullanabileceğiniz 2011 Adidas bayan ceket modelleri görücüye cıktı.
  4. 2016 Bayan Ceket Modelleri ve Kombinleri

2016 Bayan Ceket Modelleri ve Kombinleri

Bayan ceket modelleri her sezon bayanların vazgeçilmez bir giyim tercihi olarak yer almıştır. Sezonuna göre giyim marka ve firmaları koleksiyonlarn da yer verdiği bayan ceket modellerini bayanlara sunarak farklı renk ve tasarımlar ile onların beğenisini kazanıyor. Yazlık, mevsimlik ve kışlık olmak üzere değişik kumaş seçeneklerinin yanısıra, uzun kollu, kapri ve kısa kollu bayan ceket...
  5. 2016 En şık süet ceket modelleri

2016 En şık süet ceket modelleri

Süet moda dünyasında her ne kadar inişli çıkışlı zamanlar geçirsede modası hiç geçmedi.Süet bu yılın en popüler trendleri arasında. Kaliteli ve şık görünmeyi seven kadınların tercihi süet, bu sezon birçok parçada karşımıza çıkıyor. Süet çizmeler,süet çantalar,süet yelekler, ve süet ceketler sezona damgasını vurdu.Sonbahar kış sezonunun özel parçaları arasında yer alan süetle gösterişli...

Sayfayı Paylaş