gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Bayan Gömlekleri 2014

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

bayan gömlek modelleri 2014 bayan gömlek

Sevgili melekler, kışın giydiğimiz kalın ve uzun kollu gömlekler, yerini daha ince, tiril tiril ve uzun kollu gömleklere bıraktı. Gün içerisinde genelde kısa kollu ince kumaşlardan yapılmış rahat gömlekleri giyerken, gece davetleri ve toplantılar için de bazen şifon ya da ipekli, zarif kumaşlardan dikilmiş gömlekleri tercih edebiliyoruz. Gündüz ya da gece, bir pantoon ya da etekle en büyük kurtarımız olan bayan gömlek 2014 modellerinden bazılarını galerimizden sizlerle paylaşıyoruz...

tuqqce bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    ben gömlek giyemiyoru yaa sıkıyor gibi geliyor bana snaki daha rahat şeyleri seviyorum :)

Bayan Gömlekleri 2014 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok şık bayan gömlekleri

Çok şık bayan gömlekleri

şık bayan gömlekleri çok şık gömlekler en bayan gömlekleri bayanlar için gömlekler .
  2. Bayan Gömlekleri...

Bayan Gömlekleri...

kaynak:devtürkler
  3. Mudo Bayan Gömlek Modelleri

Mudo Bayan Gömlek Modelleri

bayan gömlek modelleri bayan gömlek mudo modelleri klasik Klasik tasarımı ve sadeliği ile dikkat çeken Mudo tarzı bayan gömleklerde çok yönlü kullanım yeni sezonda ön planda tutuluyor. Daha çok uzun kollu modelleri gördüğümüz koleksiyonda fiyatlar ise oldukça uygun görünüyor. Sizler için bir kaç modeli M.M farkı ile yayınlamak istedim. Haki Mudo Gömlek 2011 Doğayla içiçe yada sportif yaşam...
  4. Sevenhıll Bayan Gömlek Modelleri

Sevenhıll Bayan Gömlek Modelleri

sevenhıl, 2011 yaz sezonu, bayan, gömlek, modelleri, kareli, ürünleri nelerdir, renkli gömlekleri, düz renk, hepsini buradan bulabilirsiniz Her vatandaşın tamda cebine, kesesine göre ürünler bulunan bu marka hem kaliteli hem çeşidi boldur. Şimdi ise Sevenhıll'in gömlek modelelrini paylaşıyorum.
  5. 2012 Bayan Gömlek Modelleri

2012 Bayan Gömlek Modelleri

Bayan Gömlekleri 2012 Bayan Gömlek Modelleri Bahar geliyor ve bahar mevsiminde şıklığı ve rahatlığı elden bırakmayan kadınların ilk tercihleri arasında geliyor gömlekler. Biz de bu sayfamızda 2012 bayan gömlek modellerine yer veriyoruz Melek'ler.

Sayfayı Paylaş