gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bayan hırka modelleri 2011 - 2012

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2012 bayan hırka modelleri, 2012 örgü hırka modelleri, 2012 hırka modelleri, bayan hırka modelleri 2012, bayan hırka örnekleri, bayan hırka örgü modelleri, bayan hırka örnekleri örgü modelleri, bayan hırka modelleri, bayan hırka modelleri örgü,
    Evet yaz mevsimine gireceğiz, hırkayla ne işiniz olur ama 2011 ve 2012'nin bayan hırka modelleri olunca, 2012'ye girmeden yılın hırka modasından haberdar olun istedik:) Hem belki de günlerin uzadığı şu günlerde, şimdiden 2012 kışında giyeceğiniz hırkayı örersiniz değil mi Melek'ler:)

Haydi bakalım, 2011 ve 2012 bayan hırka modellerini kimler şimdiden örecekmiş, görelim melek'ler:)

EnCey bunu beğendi.
  2. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
  3. AşkaimtisaL

AşkaimtisaL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    hepsi çok güzell teşekkürler..

Bayan hırka modelleri 2011 - 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 bayan mont modelleri

2011 bayan mont modelleri

bayan mont modelleri mont modelleri 2011 bayan 2011 mevsimlik
  2. 2011 Uzun Hırka Modelleri

2011 Uzun Hırka Modelleri

uzun hırka modelleri değişik hırka modelleri uzun 2011 2011 Hırka diyince akan sular durur benim için :D:D Hırka gördüğüm zaman dayanamam mutlaka alırım inanın dolabımda kaç hırkam var bilmiyorum...Çok kullanışlı bir o kadar şık hırka modelleri getirdim size kızlar...Hırkalarınıze elbise, pantalon yada şortlarınızla kombinleyip belinize kemer takarak farklı bir tarz yaratabilirsiniz :tik:...
  3. 2011 hırka modelleri

2011 hırka modelleri

2011 hırka modelleri Kışın öyle kat kat giyinmek beni çok sıkıyor, daralıyorum sanki içinde.Helede palto hiç giyemiyorum- ne kadar soğuk olursa olsun hava- hırkaları bu yüzden çok seviyorum:Dbelkide memleketim o kadar soğuk olmadığı için bi hırka yetiyor üstüme.hırka giymeyi sevdiğim kadar rahat olmasınıda seviyorum.Ve işte sizler için sevdiğim hoş ve rahat 2011hırka modelleri....
  4. 2011 Model Bayan Çantaları

2011 Model Bayan Çantaları

Bayanların vazgeçilmez aksesuarlarından olan çantalar,yeri geldiğinde sadece aksesuar olarak kullanmaktan çok içine her ihtiyacımızı koyabileceğimiz birer kurtarıcıdırlar.Özellikle son zamanların modası büyük çantalar.Sizlerde hem aksesuar olarak hem büyüklüğünden yararalanacağınız bu çantalara sahip olmak istemezmisin? bunlar çok hoşuma gitti ortadakininde sadeliğini beğendim
  5. İnce Hırka Modelleri(Bayan)

İnce Hırka Modelleri(Bayan)

hırka modelleri, hırka modelleri 2015, hırka modelleri bayan, ince hırka modelleri, spor hırka modelleri Her mevsim erkek ve bayanların giyim stili olarak yerini alan serin ve soğuk havalarda büyük bir ihtiyaç olan hırka modelleri farklı renk ve tasarımlar ile tüketiciye sunulmaya devam ediliyor. Hırka modelleri hazır bir şekil de satıldığı gibi el emeği göz nuru olarak da örgü modelleri...

Sayfayı Paylaş