gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bayan öğretmen için öğretmenler günü hediye fikirleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Öğretmenimiz bayan ve ne hediye alacağımı bilmiyorum bana yardım eder misiniz ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bayan öğretmen için hediye önerileri..
    1- Klasik hediyelerin başında çiçek gelir... Rengarenk çiçeklerden bir buket yaptırabilirsiniz...

2- Diğer bir seçenek takıdır. Çeşit çeşit altın yada gümüş takılarla öğretmeninizi sevindirebilirsiniz.

3- Giyim eşyası bayan öğretmenler için çok büyük yardımcıdır. Marka olursa daha iyi olur tabi. Alacağınız şık bir kazak, bluz öğretmeninizi mutlu edecektir.

4- Aksesuar seçiminde başarılıysanız şayet evi için güzel ve modern aksesuarlar seçebilirsiniz.

5- Kalem her öğretmenin ihtiyacıdır. Ona sizi hatırlatacak bir kalem de alabilirsiniz.

6- Bütün bunlar olmaz diyorsanız hemen bir parfümeriye gidin ve cinema, gucci, jagler vb kaliteli ve hoş kokulu parfümler tercih edebilirsiniz...

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bayan bir öğretmene ;
    takı giyim çanta parfüm çiçek cam eşyaalabilirsiniz.
    ama frklı olsun diyorsanız ki bence böyle daha iyi ; ozamanda fotoğrafçıda yastığa saate bardağa vs 'ye resim felan bastırabilirsiniz. ben bastırdım çok güzel. ayrıca çiçeksepeti.comdan bir şeyler yaptırabilirsiniz.

Bayan öğretmen için öğretmenler günü hediye fikirleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anneler günü için hediye fikirleri

Anneler günü için hediye fikirleri

anneler günü hediye fikirleri Bu sene herkezinde bildigi gibi Annelergünü 8 mayisa denk geliyor! Aslinda hergün Annelergünü denilsede o gün muhakkak yinede birseyler aliniyor! BU SENE EVLENECEGIM ICIN ANNEME BU ANNELERGÜNÜNDE COK ÖZEL BIRSEY ALMAK ISTIYORUM! Siz neler alicaksiniz veya yapicaksiniz! Fikirlerinize ihtiyacim var?????????????? NOT: cok ilginc birsey bunu yazarken...
  2. öğretmenimize hediye fikirleri bekliyorum

öğretmenimize hediye fikirleri bekliyorum

Öğretmenler günü sebebiyle öğretmenimize hediye alacağız ama ne alacağımıza bir türlü karar veremedik. Bize fikir verseniz, yardım etseniz, çok minnettar kalırız sizlere :)
  3. Anneler Günü İçin Hediye Fikirleri 2013

Anneler Günü İçin Hediye Fikirleri 2013

Bu sayfa; Anneler Günü İçin Hediye Fikirleri 2013 konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, her yıl dünyada kutlanan Anneler Gününün gelmesine fazla bir zaman kalmadı. Elbette ki annelere olan sevgi, saygı ve bağlılık bir güne sığmaz. Onlar her zaman eli öpülesi, baştacı edilesi insanlar ancak siz yine de o günü boş geçirmemek, annenize bir sürpriz yapmak istiyorsanız, şimdi...
  4. Öğretmenler günü hediye seçenekleri

Öğretmenler günü hediye seçenekleri

en güzel öğretmenler günü hediyeleri,değişik öğretmenler günü hediyeleri,en şık öğretmenler günü hediyeleri,öğretmenlere verilicek en güzel hediyeler Öğretmenler gününe sayılı günler kaldı. 2014 yılının Öğretmenler Günü 24 Kasım Pazartesi kutlanacak. Her yıl 24 Kasım’da kutlanan öğretmenler gününün öğrenciler olduğu kadar öğrencilerin velileri içinde bir heyecan taşıyor. Öğretmeni bir...
  5. 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Mesajları

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Mesajları

Her yıl 24 Kasım da Öğretmenler günü kutlanır. Bu yıl perşembe günü ne denk geliyor Öğretmenler günü .Öğretmenlik mesleğini icra eden tüm öğretmenlerimizin gününü kutluyoruz. 24 Kasım 1928, Türkiye Cumhuriyeti devletininin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ün Millet Mekteplerinin Başöğretmenliği ni kabul ettiği gündür. Millet Mektepleri'nde, yaşlı, genç, çocuk, kadın , herkese yeni harflerle...

Sayfayı Paylaş